Wpis z mikrobloga

Rozmowy z Wami pozwoliły mi na nowo spojrzeć na okres który przeoczyłem.

W wieku 20 lat wyjechałem do Holandii dorobić sobie trochę eurasów by otworzyć pierwszy biznes. Pracowałem w Zieleni Miejskiej. Zajmowałem się pieleniem, wyrywaniem chwastów, koszeniem trawy. Do naszych obowiązków należały też opryski miejsc gdzie miało nic nie rosnąć - place, chodniki itd.

Zatrucie takimi substancjami może powodować objawy jakie mam oraz przebieg choroby. Nic to nie zmienia w mojej sytuacji, ale nie mogę się doczekać kolejnej wizyty u neurologa by potwierdzić możliwą przyczynę powstania.

Dlaczego nie brałem tego okresu pod uwagę? Pracowałem tam z 3 osobami, z którymi nigdy więcej nie miałem już w życiu kontaktu. Byli ze śląska, nie pamiętam już nawet ich imion. Od miesięcy próbuje zrozumieć dlaczego umiera mi mózg. Możliwe, że dzięki Wam uda się to wyjaśnić.

#ciekawostki #parkinsonizm #neurologia #medycyna #csiwykop
Pobierz damccio - Rozmowy z Wami pozwoliły mi na nowo spojrzeć na okres który przeoczyłem. 
...
źródło: comment_1629555401w9Krftv5eVv0MwAw9H81qC.jpg
  • 64
Mój wujek, rolnik, choruje na postępujące porażenie nadjądrowe (choroba Steele’a-Richardsona-Olszewskiego) - między innymi objawia się to parkinsonizmem. Jak się domyślasz, @damccio , miał do czynienia z różnymi opryskami, nawozami. Oczywiście jak to na wsi sprzed 20-30-40 lat - praktycznie zerowa świadomość toksyczności różnych substancji, dotykanie pestycydów rękami, brak maseczki, etc. Szkoda gadać, ale takie były czasy. Odezwij się na priv jak masz ochotę.
@gray no no, a Niemcy to największy foliarski naród ( ͡º ͜ʖ͡º) Zastanawiam się czy zwykły ignorant czy debil żeby udowodnić tylko swoje racje (nawet chciało ci się grzebać i wyciągać artykuł z gownoportalu i z 2018 gdzie masz większość tych dotyczących pozwów z 2020. A i nie zapominaj, że dobra korporacja przecież zawsze kieruję się tylko dobrem ludzi a nie zyskiem? Zawsze prawda? ( ͡º
@gray nie obraziłem Cię, jedynie zastanawiam się. Czy napisałem że to spisek? Sam sobie wkręciłeś, że to spisek a my jesteśmy foliarzami bo podałem Ci co się dzieje aktualnie z tym środkiem, nigdzie nie sugeruje spisku, był to raczej wypadek przy tworzeniu ale czy to wyklucza szkodliwość środka? Co do szkodliwości tego środka mam dużo do powiedzenia, a raczej mój dość wysoko wykształcony klient z którym to kiedyś sobie dobrze o tym
@michlo2:

Pomijając bełkot

podałem Ci co się dzieje aktualnie z tym środkiem


niczego nie podałeś

Co do szkodliwości tego środka mam dużo do powiedzenia


Wspaniale, ale jakie masz kwalifikacje, żeby o tym mówić?

a raczej mój dość wysoko wykształcony klient


aha, tajemniczy klient - zaczyna się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P. Profesor


Jaki profesor? Możemy poznać jego nazwisko i dorobek naukowy?
@gray kwalifikacje? Żadne, to nie moje branża, dlatego nie podważam słów człowieka, który się temu oddaje. Ile ty masz lat myśląc, że sprzedam Ci dane mojego klienta? Chyba jesteś niepoważny, że będę podawał dane osób którym świadczę usługi żeby tylko cie zadowolic xD

Może w drugą stronę, jakie Ty masz kwalifikacje żeby mówić że środek jest bezpieczny? Jakieś potwierdzone wielokrotnie badania czy tylko stronki z 20 karty w google?

Co do klienta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damccio: dużo zdrowia życzę, nie pomogę za wiele bo pewnie o tym wiesz, ale w razie czego napiszę.

Odnośnie konkretnego środka, czy to był roundup czy nie roundup. Wejdź na allegro, wpisz "360SL" zobacz ile jest różnych nazw. To wszystko na glifosacie. Głownie nazwą się różnią.
a mimo to wyeliminowales genetykę?


@Piastan: wg neurolog ZP u ojca i ZP u mnie wynika najprawdopodbniej z genetycznej predyspozycji do osłabionego systemu dopaminergicznego a nie choroby jakotakiej, dlatego warunki środowiskowe mogły na nas bardziej oddziaływać nić na ludzi z bez problemu sytemem dop
Absolutnie nie polecam Ci autodiagnozy


@Apaturia: hej, musiałem jeszcze wrócić. Pół życia zaw. diagnozowałem przyczynę awarii na podstawie objawów, wiec taki proces eliminacji to nie wynik po rozpoznaniu, tylko nabyta rutyna myślowa
Czy badałeś poziom B12. Objawy neurologiczne są podobne jak przy braku wit. B12. Niewielu lekarzy zleca to badanie. Ja miałem bardzo niski poziom po przebadaniu. "Niedobór witaminy B12 Ukryta przyczyna wielu poważnych chorób Jeffrey J. Stuart, Sally M. Pacholok"
@gdziemieztym: "Roundup" czyli glifosat lub jakiś analog praktycznie na 95% to na tyle powszechny środek że wtedy leciał wszędzie. Natomiast o takich objawach nikt nigdy nie mówił nowotwory to co innego bo tu były wątpliwości choć nie wiem na czym w końcu stanęło ale chyba ze może powodować skoro Monstanto kupił Bayer.

@damccio: A może choroba prionowa Creutzfeldta-Jakoba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damccio: może być tak że ktoś ciągle cię podtruwa? Albo masz ciągła styczność z jakąś substancja. Np kupiłeś używane łużko na olx które jest zanieczyszczone jakaś substancja. Miałeś poprawę stanu zdrowia w trakcie urlopu? (po 2-3 tygodniach poza miejscem zamieszkania)
Wejdź na allegro, wpisz "360SL" zobacz ile jest różnych nazw. To wszystko na glifosacie


@MercedesBenizPolska: SL to symbol formulacji, czyli jest to koncentrat do stosowania po rozcieńczeniu wodą, z kolei numerek to zawartość substancji czynnej wyrażona w gramach (g/l lub g/kg) bądź w procentach - w przypadku takiego preparatu 360 oznacza 360g/l - nie ma to żadnego związku z substancją aktywną ¯\_(ツ)_/¯
@michlo2

Nie interesują mnie Twoi klienci. Interesuje mnie czy jesteś w stanie obronić swoją tezę, o domniemanej szkodliwości glifosatu, przywołując zweryfikowane prace naukowe. Na obronę tezy przeciwnej dostałeś już wystarczająco dużo - próby dyskredytowania tego, tak jak to robisz, są żenujące, daj sobie spokój.
@gray: Rzuciłeś linkiem do shit strony z głębi google, nazywasz to wystarczająco i twierdzisz, że ktoś jest żenujący bo podał Ci co się dzieje obecnie z Glifosatem na świecie. W sumie WHO też debile i się kurła nieznajo.
Nadal czekam na odpowiedź o kwalifikacje, dodatkowo zacznij czytać ze zrozumieniem to co sam piszesz i moje odpowiedzi bo raz o coś pytasz a potem zaprzeczasz i twierdzisz, że Cię to nie interesuje.