Wpis z mikrobloga

Piszę ten wpis jeszcze raz bo moderacja uznała go za niewygodny i usunęła mi go z gorących bez podania przyczyny.

Większość z was wie już, że różowe testują swoich przyszłych partnerów tzw. "shit-testami" oceniają w ten sposób świadomie lub nieświadomie i robi to większość kobiet.
Ostatnio przeglądając tiktoka zauważyłem kobiete, która specjalizuje się w tej dziedzinie "testowania" niebieskich (w załączniku przykład)
Co myślicie? Czy to jest u was akceptowalne? Jak dla mnie to taka kobieta jest skreślona już na zawsze. Bawi się drugą osobą, tak bez empatii nie zważając na czyjeś uczucia nie wspominając już o nie szanowaniu czasu drugiej osoby.
Co zrobilibyście gdyby dziewczyna odwołała wam randkę 1h przed spotkaniem?

#tinder #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #shittesty
FajnyTypek - Piszę ten wpis jeszcze raz bo moderacja uznała go za niewygodny i usunęł...
  • 60
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 217
@FajnyTypek:

Co zrobilibyście gdyby dziewczyna odwołała wam randkę 1h przed spotkaniem?


Na spokojnie odpalili CSa i zrobili rundkę, albo psa wyprowadzić. Na spokojnie, jak kobieta nie ma czasu to ja potrafię sobie wypełnić lukę i zorganizować czas.
  • Odpowiedz
Wygląd już definiuje czego można się spodziewać. Pierwsze 5 zdań to umacnia a całość dobitnie pokazuje jedno - kiedyś chorych (bordery, depresje, zaburzenia społeczne etc.) się leczyło - dostali trochę luzu (daj palec…) i wychodzą takie lemparty, baby z #!$%@? i inne twory.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Wuwun71:

kiedyś chorych (bordery, depresje, zaburzenia społeczne etc.) się leczyło

kiedy no kiedy się leczyło jak świadomość chorób psychicznych w polsce to może ostatnia dekada lub dwie
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: różowa tutaj, niezależnie, która strona „testuje”, to można sobie już na początku odpuścić taką znajomość, bo zdrowego, normalnego związku z tego nie będzie, za to przez takie panienki pojawiają się chore sytuacje, bo różnie w życiu bywa i np. ktoś odwoła spotkanie w ostatniej chwili, a druga strona pomyśli, że to ww. pseudotest.
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: Aha czyli jak p0lka odwoła Ci randkę 2h wcześniej to jak się #!$%@? to nie nadajesz się do związku a jak łaskawi przeprosisz i powiesz że nic się nie stało to jesteś fajny xDDD
  • Odpowiedz