Wpis z mikrobloga

@Gottek: jeśli chodzi o PF to obecnie jedyny to 42095, jeśli chodzi o PU to ten nieźle wychodził: 42109 ale nie wiem, czy będzie miał całą elektronikę, jaką potrzebujesz do Land Rovera.

Osobno się nie opłaca PU, bo sam hub na oficjalnej stronie kosztuje z 350 zł czyli tyle, co cały zestaw xD na BL dostaniesz oczywiście taniej, ale jednak nadal bym wolał chyba mieć cały set, niż samą elektronikę
@damw: A kwestia PF vs PU? masz jakieś doświadczenie w co lepiej isc? PU wiem ze jest nowsze, wiec chyba lepiej? Chcialbym padem od xboxa sterowac przez apke brickController, to wtedy chyba tylko PU? bo PF nie ma bt?
@Gottek: PF działa na podczerwień i jest już wycofany jakiś czas temu. 42095 to chyba ostatni zestaw z tym typem elektryki. PU jest nowsze i działa na BT.
Padem nie próbowałem sterować, to ci niestety nie pomogę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gottek: PF też się da sterować padem, ale potrzebowałbyś jeszcze sbrick albo buwizz. Ja bym jednak mimo wszystko poszedł w PU i brał polecony wcześniej 42109 albo 42124
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gottek: pewnie że spoko, szczególnie możliwość podania wyższych napięć na silniki, ale zauważ że najnowsza wersja już jest skierowana bardziej na PU bo ma cztery porty a PF już tylko 2