Wpis z mikrobloga

Cześć.
Poleci ktoś dobrego jubilera w #krakow ?
Chcę kupić pierścionek zaręczynowy, zdecydowanie wolę ominąć sieciówki z galerii handlowych. Czy ktoś ma jakies opinie o jubilerze Aclari, ze Starowiślnej?
Nie ukrywam, że zależałoby mi na czasie, najlepiej gdyby dało się zdobyć pierścionek w ciągu tygodnia-dwóch.
#pierscionek #zareczyny #jubiler
  • 16
  • Odpowiedz
@elric: Ja bardzo polecam to miejsce - https://www.froart.com/ jest lekko oldschoolowe, ale obrączki zrobili nam na wymiar dokładnie takie, jakich realizację sieciówki liczyły na 3k a tutaj wyszły <1200. Jakościowo bez zarzutu, 4 lata się już noszą. Wybór mają dość duży na miejscu.
  • Odpowiedz
@pilot1123: Wiem, wiem :)
Miałem na myśli to, że to taka "mniejsza" sieciówka :D
I jak? Ktoś tu na wykopie pisał, że jakość taka sobie, a i obsługa klienta kuleje.
  • Odpowiedz
@elric: z pierścionkiem nic się nie dzieje, większego pojęcia o jakości nie mam xD Za dużo obsługi też nie nadużywałem, nie było przeróbek ani "specjalnych życzeń"
  • Odpowiedz
Brałem tam 3 lata temu pierścionek zaręczynowy i rok temu obrączki. Pół roku temu za darmo zmniejszyli mi obrączke. Wszystko wydaje się ok, ale nie znam się na tym xD
  • Odpowiedz
  • 0
@elric brałem w aclari 2 lata temu. Złoty z diamentem 0.5 ct. W aparacie cena prawie 2 razy większa.
Nie mam na co narzekać. Zamówiłem przez neta i odebrałem w salonie. Dostałem jeszcze bon zniżkowy 20 procent na obrączki.
  • Odpowiedz