Wpis z mikrobloga

Jestem ciekaw jak szefu się ucieszy, kiedy dowie się, że magicznie, aż trzy różowe zaciążyły. Nie jest to duża firma, ale dwie księgowe i jedna z obsługi klienta. Teraz czwarta chodzi i mówi coś o ciąży... O #!$%@?.jpg xD I nagle znika ci 4 pracowników na L4.

A potem różowe dziwicie się, że nie chcą zatrudniać kobiet bądź zadają #!$%@? i oderwane od rzeczywistości pytania w stylu "plany co do rodziny". XD

#pracbaza #rozowepaski
  • 196
@TheOneEyedKing: Ale nie rozumiem, masz do nich pretensje, że zaszły? Może powinny między sobą ustalić 5-letni harmonogram zachodzenia w ciążę?
I tak, różowe mają prawo sie dziwić - kobieta ma prawo założyć rodzinę, problem tylko w tym żeby państwo jakoś bardziej w tym wspierało pracodawcę, ale nie ma co nikogo winić, że kobieta w ciąży ma pewne prawa i jest niezwalnialna - postaw się w jej sytuacji. Poza tym świat i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@ode45: tutaj jest brak elementarnej "życiowej" wiedzy i totalnego zarobaczenia ludzi młodych gdzie widzą tylko czubek własnego nochala i budują swoją wartość nie na swoim dążeniu do celu tylko wytykaniu wad innym. Przed chwilą ktoś opisał ludzi w wieku 50 lat i ja szczerze nie widzę różnicy między starymi i młodymi. Pan z postu wie tylko tyle ile przeczytał w internecie przez swoje życie. Absolutnie nic więcej nie doświadczył.
@TheOneEyedKing: Czekaj, co xD
To jest ta typowa mentalność niewolnika, praca i dyrektor najważniejsi xD
Wyobraź sobie ze są ludzie którzy maja w dupie kierownika i firmę, bo chodzą do pracy po pieniądze a nie żeby spełniać się życiowo xD
Poza tym, widać ze nie macie absolutnie jakiegokolwiek pojęcia w temacie, bo hajs na l4 i macierzyńskim pracownikowi wypłaca ZUS, a wysokość ustala się na podstawie średniej.
Po ostatnie, czy wy
@Kelemele: oho pierwszy bialorycerz już jest xD ja mam #!$%@?, ale wiesz jeśli księgowości nie zgadzają się papiery, to mi również. :3 A skoro księgowość będzie w dupie, to w tym momencie ja mogę sobie siedzieć i czekać. Nie sądzę, żeby mi to szkodziło, ale jednak wolałbym mieć za coś płacone, bo pewnie się #!$%@?, że ja i kilku innych mamy hajs za nic, bo ktoś w "łańcuchu dowodzenia" dał dupy