Wpis z mikrobloga

Jak czytam te wszystkie januszowe oferty pracy tovtag ##!$%@? to za mało. kilka przykładów:
Oferujemy:
-> Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie zagranicznej z kapitałem szwedzkim (może być nawet marsjański kapitał, #!$%@? mi to robi tyrając na magazynie)
-> stałą pracę w stabilnej firmie będącej liderem w branży (#!$%@? ale JAKIEJ, "januszex nosacz z Z.O.O"?)
-> kartę Multisport (tego to nawet nie komentuje xD)
-> miłą atmosferę pracy (heloł, XIX-wieczny kapitalizm i #!$%@? 16h dla kapitalisty to już historia xD)
-> łatwy dojazd liniami nr 811, 812, 813 z pętli Ogrody z Poznania, czas podróży ok. 20 minut. (to mnie #!$%@?ło fest, pracodawca taki wspaniałomyślny, specjalnie na dojazd do pracy dogadał się z MPK, żeby można było dojechać XDD)

Nie no, wiem, że narzekam ale co jeszcze? Czekam, aż w rubryce "oferujemy" będzie:
-> pieniądze z wypłaty, które możesz przeznaczyć na co tylko chcesz
-> świeże powietrze (budynek przy lesie)
-> papier w kiblu do podcierania dupy

#heheszki #poznan #pracbaza
  • 21
@userrrr: oj bq prujesz się o nie wiadomo co;

- zagraniczny kapitał np. szwedzki czy amerykański ma wpływ na zasady panujące w firmie. Przykładowo w koreańskich korpo żaden z pracowników nie wyjdzie z pracy przed menadżerem + każdy #!$%@? jak najwiecej, w Szwecji o pracy po godzinach możesz zapomnieć

- to jest typowe #!$%@?, więc nic nie dodam

- MultiSport świetna sprawa, za jakąś niewielką opłatą otrzymujesz kartę na którą wejdziesz
-> kartę Multisport (tego to nawet nie komentuje xD)


Bo? Ja gdyby nie multi musiałbym wydać miesięcznie z 300 zł więcej i dla mnie to było istotne za czasów studenckich jak szukałem gównoroboty xD
@SlepyBazant: Przecież polskie społeczeństwo jest na pograniczu upośledzenia umysłowego i to widać na każdym kroku. Przykład u Ciebie, #!$%@?ł się do Ciebie, że cokolwiek zrobisz Ty ponosisz odpowiedzialność, a za chwile chłop wyskakuje z ryjem do Ciebie, że czemu
#!$%@? się w robote i robisz po swojemu jak x powiedzial ci jak masz robic?
()