Wpis z mikrobloga

Ej, mam rozkminę. Skąd takie zainteresowanie seksualnością wśród dzieci? Bo ilość nastoletnich dziewczynek, które codziennie zmieniają płeć na inną, używają jakiejś wymyślnej terminologii jest przerażająca. Nie chce brzmieć jak boomer, do którego mi zdecydowanie za daleko, ale czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi? Świeżutki przykład z dołu, trzynastolatka uważająca się za mężczyznę polyamorystę, co do xD #pytaniedoeksperta #gownowpis #heheszki #tiktok
Kartofel3k - Ej, mam rozkminę. Skąd takie zainteresowanie seksualnością wśród dzieci?...

źródło: comment_1629314807b1n4YwTIF6ZhYMbPQOcxn9.jpg

Pobierz
  • 9
ja w ich wieku zmieniałem gacie co trzy dni nie płeć heh, tak bez żartów to trochę przykre nie? co się z nimi dzieje , ja też nie chce wyjść na dewota ale to wina neta w sporej części i tego całego naporu ideologicznego lgbt na przykład. Tyle że ona tego nie rozumie bo jest za młoda i próbuje naśladować mode
Według mnie osoby które nie skończyły okresu dojrzewania i ustalają że są innej orientacji są niepoważne i najprawdopodobniej przestaną tak mówić jak skończą te ~16 lat. Mam kilku znajomych którzy uznają że są biseksualni, panseksualni itd. itp. Tylko jedna osoba powiedziała że jest innej orientacji utrzymując jakiś sens. Reszta mówi że jest powiedzmy na przykład Bi bo Pociąga ich jakiś jeden tiktoker ten samej płci, i tym podobne przykłady ( ͡°