Wpis z mikrobloga

Leżę w wyrze czytam książkę. Nagle ktoś zaczyna #!$%@?ć klaksonem. Dobre 5 minut to trwa. Do tego drze ryja. Dobra sprawdzę o co kaman może coś się stało.

A tutaj się okazuje, że jakiś Janusz stanął na miejscu gościa swoją BMW i drze mordę, że mają go natychmiast odblokować. Dostał #!$%@? od ludzi że ma przestać się drzeć. Oczywiście argument Janusza on stanął bo był pachołek podniesiony. Ciul że na osiedle się nie da wjechać bez pilota.

Po policję dzwoni w tej chwili Grażyna.

#wroclaw #afera
Pobierz Darth_Gohan - Leżę w wyrze czytam książkę. Nagle ktoś zaczyna #!$%@?ć klaksonem. Dobr...
źródło: comment_16293115626ka6jrjH4Z34N6Nio2BKQd.jpg
  • 39
@Darth_Gohan jak uwielbiam Różaną tak często rezygnuje na myśl o tym co się tam #!$%@? z parkowaniem. Niemniej za bramę na pilota jeszcze się nie #!$%@?łem ;)
@shinX Różana ma 3 miejsca dla siebie w teorii. Do tego często jest wolne tam w zatoczce przy gazowej. Jakbyś chciał być tanim Januszem możesz stanąć na miejscu dla weta bo prawie nigdy nie widziałem dwóch zajętych, no ale to extreeme.

@Karoleer Nie wiem mnie to bawi :)

Za często ludzie stają na tym osiedlu jak chcą, ale takiego Janusza to dasno nie było.
@Darth_Gohan: Macie info że miejsca prywatne? Ogólnie jeśli to jest bodaj strefa ruchu to za kazde takie parkowanie jeszcze SM mozecie zaprzęgać do mandatów. Ja już nie pamiętam ile ale mase mandatów takim idiotom załatwiłem xD