Wpis z mikrobloga

Gdzie kupujecie koszulki na rower (w miarę budżetowo)? Decathlon, aliexpress? Jak tak patrze spexcela czy riona to widzę opinie, że potu nie odprowadzają, że silikonowych gumek antyobciągowych nie ma itp. Chyba kupię coś z decathlona za stówe koniec końców, ale chętnie się zainspiruję pomysłami jak macie jakieś.
#szosa #rower
  • 25
Mam dwie : jedna za 90zl z Decathlon model chyba triban RC 100, druga z aliexpress za 50 (przed tymi ostatnimi podatkami kupiłem). Jedna i druga spełnia moje oczekiwania ale ta z Decathlonu jest z trochę lepszego materiału i ma dwie dodatkowe zapinane kieszenie. Gumki spoko i rozmiarówka jest taka sama więc możesz skoczyć do Decathlonu przymierzyć i zamówić z Ali.
@piesnababy: NIestety, nawet największa koszulka z deca jest na mnie za mała, ale kupić chciałem.

Z aliexpress mam Raccmer (najlepszy stosunek jakości do ceny), Anit-riding (jest ok) i YKYWBIKE - fajny materiał, ale #!$%@? przylegający.
Przy czym sprawdź dokładnie rozmiarówkę, bo np. w raccmerze na 180cm + jest 3xl
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piesnababy: zobacz na attiq. Sam kupiłem ciuch Spexcel za radą internetową i jestem bardzo rozczarowany jakością. Założona kilka razy a szwy rozchodzą się wszystkie. Może i materiał przyjemny, ale to niestety za mało. Krój dla człowieka co ma ręce po kostki. W torsie jest ok a rękawy zachodzą za palce.

Jak wspomniałem wcześniej, godne polecenia marki nie kosztujące worka pieniędzy według mnie to attiq, dadelo, eyen.

Koszulki z decathlon są bardzo
@piesnababy: aktualnie mam kilka koszulek
- 2x raso, jedna bezpośrednio od nich, druga z majka days kupiona od mireczka, jakoś bardzo ok ale 300zł drugi raz bym nie dał
- 1x martombike seria prawie ta najwyższa - bardzo dobra jakość, używana 2 lata i nic się nie pruje, nie rozciąga, pod odprowadza jak trzeba. Dostałem ją gratis z roboty, ale jakbym miał kupić (wtedy były coś koło 200) to bym brał
@piesnababy: Niedawno kupiłem dwie różne koszulki rowerowe 4F. Co ciekawe, w mojej starej koszulce tejże firmy środkowa kieszonka zapinana jest na zamek, w żadnej z nowych zamka już nie ma (°°
To nie tak, że jak włożę tam telefon to od razu wypadnie, ściągacze jakoś to trzymają, ale zawsze pewniej się czuję gdy kieszeń jest zapięta a mi przyjdzie zrobić nieintencjonalnego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piesnababy: Mam z Ali 4 koszulki trzech różnych firm. Spexcel - najlepsza. Dobry materiał, fajny krój i wzór. Posiada wykończone silikonem rękawki i dół koszulki. Firma Lubi - fajne siateczkowe koszulki na duży upał. Racmmer - ma luźniejszy krój, za to rękawki aero ( ͡° ͜ʖ ͡°) brak kieszonki na zamek jak w poprzednich. Racmmera porownałbym do koszulek tribana, a Spexcel do koszulek Van rysel. Nie odbiegają
@Baczy: ej a takie pytanie od nooba - taka koszulka + rękawki wystarczy żeby jeździć jesienią (okolice 10 stopni), czy trzeba kupić jeszcze coś "pod spód" koszulki? Jeśli tak to co?