Wpis z mikrobloga

A nie boją się że pewnego dnia powiedzą dość i znajdą sobie porządną partnerkę?


@stanley___: Serio w świecie niektórych golenie nóg to jest bycie porządnym człowiekiem? XD jprdl masakra.
To stąd się biorą te laski co zawsze muszą wstać przed facetem żeby makijaż nałożyć, bo on nie może ich zobaczyć bez XD
  • Odpowiedz
@stanley___: W dalszym ciągu człowiek, kobieta "porządna" to kobieta uczciwa, empatyczna, wierna, sprawiedliwa, uczynna, dobra, pracowita, a nie z zawsze ogolonymi nogami XD No przynajmniej ja i osoby którymi staram się otaczać tak sądzimy XD
  • Odpowiedz
@stanley___: Czyli ty też golisz nogi codziennie, czy jednak męskie włosy na nogach są higieniczne, a damskie już są niehigieniczne? Masakra. Kultura kolorowej prasy już do reszty wyprała wam mózgi. Włosy to wylko włosy, to nie brud.
Moja mama, która większość życia szczęśliwie przeżyła bez wyfotoshopowanych zdjęć idealnych ciał na każdym kroku nigdy nie goliła nóg, a bardziej porządnego małżeństwa niż ona i mój tata to ze świecą szukać w dzisiejszych
  • Odpowiedz
W dalszym ciągu człowiek, kobieta "porządna" to kobieta uczciwa, empatyczna, wierna, sprawiedliwa, uczynna, dobra, pracowita, a nie z zawsze ogolonymi nogami XD No przynajmniej ja i osoby którymi staram się otaczać tak sądzimy XD


@MinnieMouse0: Całe szczęście ten opis do ciebie nie pasuje.

Ty jesteś zawistną, podłą i złośliwą babą, która "grid girls" stojące w F1 z parasolkami itp. nazywałaś #!$%@?.
https://www.wykop.pl/link/4145739/#comment-52393599
@stanley___: szkoda nerwów na nią, serio.
  • Odpowiedz
@destruction: W słońcu może i widoczne, ale mam też meszek na rękach i paru innych częściach ciała i serio nie widzę w tym nic obrzydliwego. Jakiś fetysz barbie, lol. Powiedziałabym, że moda na depilowanie całego ciała jest dobra dla modelek, ale nawet to nie jest prawda, bo pracowałam kiedyś jako modelka, również na pokazach i często w ciuchach które dużo odsłaniały, i nigdy nie usłyszałam komentarza na temat nieogolonych ud, mimo
  • Odpowiedz
@stanley___: Higiena to jest nie mycie się. Golenie nie ma z higieną żadnego związku, chyba że masz brodę do pasa i nigdy jej nie myjesz i nie czyścisz. De facto włosy pomagają w utrzymaniu higieny, np. golenie okolic intymnych u kobiet znacznie zwiększa ryzyko złapania infekcji.
  • Odpowiedz