Wpis z mikrobloga

@PachneImbirem: @AnonAlfa: @swinkapl: #!$%@? czy to alternatywna rzeczywistość? niech mnie ktoś uszczypnie XD jakiś oszust zrobił (najprawdopodobniej) zarzutkę, zgarnął kupę szmalu a osoby które oczekują na jakieś dowody że faktycznie jest w potrzebie wyzywane są od debili, biedaków z bólem dupy i #!$%@? wie co jeszcze

a teraz jeszcze chcą spłacać dług tego złodzieja XDDDD
k*a czy to alternatywna rzeczywistość? niech mnie ktoś uszczypnie XD jakiś oszust zrobił (najprawdopodobniej) zarzutkę, zgarnął kupę szmalu a osoby które oczekują na jakieś dowody że faktycznie jest w potrzebie wyzywane są od debili, biedaków z bólem dupy i cj wie co jeszcze


@demonox: najwiecej chca ludzie, ktorzy nic nie pomogli bo po prostu dupa piecze, ze ktos hajs dostal xD tak jak ciebie
najwiecej chca ludzie, ktorzy nic nie pomogli bo po prostu dupa piecze, ze ktos hajs dostal xD tak jak ciebie


@wintour: rzeczywiście boli mnie dupa, ale nie ponieważ 'ktoś dostał hajs'. Tylko dlatego że dostał go niezweryfikowany, młody, zdrowy chłopak który dodatkowo okazał się być złodziejem. Gdyby na prawdę chciał to w jeden dzień znalazłby instytucję/osobę która zaoferowałaby mu bezpłatne schronienie, zwłaszcza jeżeli pracuje na etacie i za kilkanaście dni będzie