Wpis z mikrobloga

@vlodek2532: treści dotyczących samych kwestii 'jak to zrobić' w internecie jest pełno. Ja bym chętniej zobaczył testy polecanych produktów. Ale nie tak jak robi większość youtuberów etc, czyli nakładają wosk i się podniecają tym jak wygląda, tylko rzetelne pokazanie efektu również po jakimś czasie od aplikacji. Bo przykładowo od wosku który da mi efekt 10/10 ale utrzyma się 3 tygodnie wolę taki 7/10 ale który wytrzyma pół roku.
@vlodek2532: chętnie, aczkolwiek i tak trzeba mierzyć siły na zamiary i bez narzędzi, garażu etc. niewiele da się zrobić.

Pisze z perspektywy osoby parkujacej przed blokiem, bez dostępu do garażu czy chociażby gniazdka elektrycznego, aby jakiekolwiek urządzenie podpiąć.
  • 12
@Sl_w_k_1 na pewno nie kilka tysi chociaż moja szafka i sprzęty to już z 5k w chemii, akcesoriach i sprzętach.

@goferek na początek skupionym się na treściach podstawowych, żeby pokazać od czego zacząć. Pierwszy wpis to byłoby chyba APC i kilka polecanych produktów (Koch GS w moim serduszku). Co do treści w internecie to osobiście nie ma nic co od początku wyjaśniło by detailing od zagadnień podstawowych a nie było 40 minutowym
@vlodek2532:
temat detailingu jest tak przeruchany na każdy możliwy sposób, że szkoda coś więcej dodawać
podstawy i to wszystko, kto bardziej się wkręci to pójdzie w to dalej

ty mi lepiej powiedz co to jest za szczotka/gąbka, co zakładają na wkrętarki i jadą po dywanikach w aucie? mnóstwo teraz tego na insta się przewija, co to daje? sierść wyciąga czy jak?
@PanKracy582: na upartego tę funkcję spełni szczotka do kibla za 2 złote. Też działa, są takie testy na YT ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomaga wyciągnąć piasek który wbija się głęboko w dywanik.
  • 0
@PanKracy582 to ma wyciągnąć wbity piasek z dywaników, ten z którym odkurzacz sobie nie radzi. Często można wspomagać się też miedziana szczotką.

Na tiktoku jest wiral właśnie ze szczotką od kibla teraz
  • 0
@PanKracy582 szczotka na wkrętarkę. Taka płaska jest moim zdaniem lepsza niż kiblowa. Zestaw na allegro kupisz już za 20 zł. Te najtwardsze, karbowane z nylonowym włosem nadają się właśnie idealnie do wykładzin i dywaników. Ta którą wkleiłem wyżej ma bardziej miękkie włosie, nadaje się do prania tapicerki foteli i nazywa się K2 brill.