Wpis z mikrobloga

@Ptactwo: XD wykop czasami to takie średniowiecze, że to #!$%@?. Tutaj jest tzw. Elita internetu, sami programiści 15k z willami, super samochodami, modelkami, którzy stronią od wszelkiej internetowej patologi czy mainstreamu. Oczywiście najpopularniejsze tagi to tylko przypadeg XD. Akurat xayoo przynajmniej nie wali dzieci na hajs i nie robi contentu dla 8-latków. W przeciwieństwie do innych twitchowych gwiazd nie farmi gotóweczki robiąc nudne nieprzemyślane streamy. Dobrze się ustawił i może sobie
Ogarniacie zjeby że community psów xayoo nie jest community xayoo? Może mi powiecie że Ci sami ludzie co oglądali xayoo 4 lata temu oglądają 14 latka albo grubego co potrafi tylko #!$%@? drzeć myśląc że w ten sposób jest zabawny?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CasualMirek: Co niby wielkiego zrobił na tym pierwszym strimie oprócz ilości osób którą ma po hype u dzieci w sieci twego pokroju?
Jaka przerwa? Gość się wypalił to zniknął. Zabrakło kasy i fejma to wraca ale zobaczysz ile czasu pożyje.

Porównanie tego gówna do izaka który był pierwszy i regularnie coś robi z dobrym odzewem to śmiech. Hejtujesz izaka tylko dlatego, że byłeś dzieckiem jak on się wybijał i pewnie ubostwiasz
@CasualMirek: No właśnie, ze wali na hajs te dzieci co u niego siedzą i już na pierwszej transmisji skłamał prosto w mordę kiedy powiedział, ze no już sierpień i stwierdził, ze trzeba już strimowac bo za długa przerwa XD a każdy wie, ze przez ten czas nawet tego biura nie ogarniał bo wyglada jak wcześniej, nawet klimy tam nie zamontował, tylko grał w lola i walił wude równocześnie skomlac do twitcha
@m0rgi: Ja #!$%@? jaki dzban xD dzieciakiem to może byłem jakieś 15 lat temu więc trochę daleko mi do dzieci. To że twój idol ma teraz średnio po 1k ludzi na streamach to nie znaczy, że masz tak pluć jadem na osoby z odmiennym zdaniem. Chcesz powiedzieć, że komentowanie meczów w cs'a itd. to jest szczyt dobrego contentu ? XD Izak to po prostu nudziarz i już od dłuższego czasu nie
@G4SHI: Wiesz no może być inaczej bo to już nie czasy 2k17 i on sam nie ciągnie tego wózka. Wiele różnych deali i rzeczy zostało już zorganizowane i to jest faktem. Wiele współprac z markami, piosenki, teledyski, walki itd. Jeżeli byłby sam to pewnie by tak było, ale teraz nie tylko on tym zarządza. Co do contentu to czas pokaże. Ja będę wyczekiwał na konkursy pokroju diss challenge lub talent show.