Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem
Czym najlepiej pomalować grzejniki żeliwne? Wydaje mi się, że sprayem to najlepsze rozwiązania bo dotrę do każdej szczeliny. Jakiś konkretny klucz jest do odkręcenia starych grzejników czy wystarczy odkręcić je normalnym płaskim kluczem?

Polecicie konkretny model farby?

Przeważające kolory w mieszkaniu będą jasne: biel, beż (złamany biały), podłogi to kolor naturalne drewna + jasny gres imitujący kamień.
Ogółem to bym chciał osiągnąć coś w wysokim połysku, ale może coś doradzicie innego.
Pobierz
źródło: comment_1628959186PB50dOFARN2urUgj5DV8FW.jpg
  • 9
@czapayew: jeszcze nigdy nie był malowany, jest oryginalny ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeberek nie chce rozkręcać, co najwyżej ściągnąć ze ściany. Od podłogi wytnę sobie nóżki. Zostaje pręt motylkowy + rury.
@lexico: to wiem. Ale lepiej sprayem czy pędzlem? Po drugie jaka marki farby? Ma on pięknie wyglądać, a nie być szkaradą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@R__R: to już go wywal jak zdejmiesz ze ściany i wrzuć coś nowego, bardziej wydajnego energetycznie i ładniejszego.


@ksiak: czasem nie ma takiej potrzeby, żeby mieć wydajne, w blokach nieraz grzejniki odkręca sięzimą tylko na 2-3 dni