Wpis z mikrobloga

Pograłem z godzinkę w betę Back4Blood na PS5 i powiedziałbym, że jest średnio. Strasznie ociężałe jest sterowanie, feeling postaci bardzo ciężki, a to przecież ma być szybka, arcadowa strzelanka. Co ciekawe z tego, co czytałem to na pececie wszystko jest w porządku, więc może to jakiś błąd, ale wątpię, bo błędów praktycznie e grze nie uświadczyłem.

Sporo fajnych pomysłów, zwłaszcza te z ulepszeniami do broni i rożnymi typami amunicji wymuszającymi na graczach odpowiednie dobieranie pukawek (jak wszyscy będą np z karabinami szturmowymi biegać, to dość szybko zacznie im amunicji brakować). Karty z modyfikacjami wydają się całkiem ciekawe, ale na 100% za pare miesięcy zaczną te najmocniejsze sprzedawać, bo system jest ewidentnie zrobiony pod mikrotransakcje.

Raczej Left4Dead nie przebiją, gdybym miał GamePassa to na pewno ogrywałbym na premierę, ale jako, że gram na PS5 to nic z tego, a pełnej ceny ta gra na pewno warta nie jest, zwłaszcza z tak ociężałym sterowaniem.

#gry #konsole #ps5 #back4blood
Pobierz hippomasaz - Pograłem z godzinkę w betę Back4Blood na PS5 i powiedziałbym, że jest śr...
źródło: comment_1628800179PmrQFYxTBN9sv6035JR5Kk.jpg
  • 8
@hippomasaz: Gra sama w sobie ok, ale cena o co najmniej połowę za duża, nie sprostali becie/EA, nie oszukujmy się, nie są w stanie naprawić podstawowych błędów gry w mniej niż parę miesięcy. Poza tym w betę grało mi się naprawdę dobrze i wątpię, żeby jakikolwiek handel kartami tutaj miał miejsce, bo wielu graczy na nie po prostu na nie narzeka, może i w grze zostaną, ale na 99% nie widzę
@Korinis: Zgadzam się. Gierka fajna, z chęcią bym pograł, ale 300 złotych za kolejnego arcadowego shootera to trochę lipa. Szczególnie, że pewnie za chwilę wyjdzie jakiś season pass i jak go nie kupisz to nie będzie z kim grać.