Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam czytnik Pocketbook touch hd 3 z Legimi. Mam problem z jedną książka i pokazywaniem ilości stron do końca rozdziału. Mimo że w spisie treści strony normalnie się wyświetlają, to w pasku stanu na dole pokazuje mi się np. Przy pierwszym rozdziale że 780 stron do końca, mimo że cała książka ma 800.
Kiedyś mialam podobnie z inną książka, ale ponowne przeliczenie stron pomogło. Teraz próbowałam różnych kombinacji i ciągle tak samo.
Ktos miał podobnie/wie co zrobić?
Książka to "Gaz do dechy" Joe Hill
#czytniki #legimi #pocketbook #ebook #ebooki
  • 9
@agatucha Hmm w opcjach możesz zmienić program do wyświetlania treści. Wtedy powinno inaczej liczyć.
U mnie w pocketbooku można zmienić na taki program co strony w ogóle liczy inaczej - obszar wyświetlania to dla niego jedna strona i przelicza. Więc jak zmienię wielkość czcionki to znów przelicza i inne wartości wychodzą.

Albo coś z książką jest nie tak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cyfranek: próbowałam wymuszać przeliczanie poprzez zmianę wielkości czcionki. Problem występuje zarówno przy wbudowanym numerowaniu, jak i "normalnym"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Variv: jaki masz model? W moim chyba nie ma możliwości wyboru programu. Mogę mieć wbudowane numerowanie, jak i takie jak piszesz - że obszar wyświetlony to jedna strona i problem jest w obu przypadkach niestety
@agatucha Chyba Basic ale nie wiem który.

O ile pomietam robisz to z poziomu książki. W sensie na liście książek zaznaczać która chce otworzyć i się coś klika i wychodzi menu. Z tego menu i tam się tu wybiera.
Wieczorem sprawdzę dokładnie jak to wygląda.