Wpis z mikrobloga

  • 17
@softparadise przede wszystkim chodzi mi tu o logikę wasatego wujka janusza - Ci mnie czasem zaproszą to są fajni, Ci nie zaproszą to sa źli. Pewnie w obronie samego tvnu nie ma żadnej, mi też ta stacja jest całkowicie obojętna. Natomiast każdy w naszym kraju powinien przeciwstawiać się autorytarnym zapedom. To trochę na zasadzie, jaki cel ma Polska, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Slowienia w obronie Łotwy w przypadku napaści przez Rosje? teoretycznie żaden
  • Odpowiedz
@PodmorskiChomar Autorytarne - jak to nazywasz - zapędy przejawia w podobnym stopniu i rząd, i totalna opozycja. Dla zwykłego Polaka to, co się dzieje nie ma najmniejszego znaczenia, bo z wszystkich mediów głównego nurtu płynie kłamliwy przekaz. A uczciwie patrząc - nazywanie wolnym medium stacji zakładanej przez ludzi powiązanych ze służbami PRL, a obecnie będącej w rękach jakiegoś amerykańskiego żydka zakrawa na wyjątkowo nieśmieszny żart. Jak założysz sobie gazetkę osiedlową - o,
  • Odpowiedz
@softparadise: Em, spuszczał się do tesktów o wolności słowa i gospodarczej, a teraz wział i na owe nasrał. xDD
To nie "interes" ale obowiązek dla kogoś kto cały czas mówi o wartościach i ideałach.

A chcesz pragmatyczny interes? No to że jak PiS rozpieprzy demokrację to Konfederacja nie będzie mogła tego zrobić. xD
  • Odpowiedz
  • 0
@softparadise hmmm Ale ja nigdzie nie stwierdziłem że TVN jest wolnym medium. Uważam że jest totalnie sterowane I pokazuje swój ustalony skądś przekaz. W stopniu nieporównywalnie mniejszym niż tvpis Ale ciągle. Między innymi dlatego wogole nie oglądam tvnu od wielu lat i nie mam zamiaru oglądać. Problem pojawia się w momencie w którym próbuje się zamknąć media nieprzychylne władzy. Tak długo jak jest kilka "sterowanych" mediów mamy jakiś pluralizm Ale w momencie
  • Odpowiedz
@PodmorskiChomar Nie powstańca warszawskiego, tylko starego żydokomunisty z komunistycznej "Polityki" Turskiego, który nie ma nawet cywilnej odwagi występować pod prawdziwym nazwiskiem. A jego uwaga oczywiście ahistoryczna.
  • Odpowiedz