Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś technika od neta który da radę zarobić przewody itp. #opole net mam od #upc
W mieszkaniu deweloperskim trzeba przerobić przewody które zbiegają się w skrzynce technicznej ale nie ma tam możliwości wystawienia routera który jest w salonie.
  • 11
@PawlikusOKS: Jak dobrze rozumiem chcesz aby połączyć przewody sygnałowe od UPC z dalszymi do salonu? Jeśli tak, to bez problemu zrobi Ci to technik podczas instalacji. A jeśli masz jeszcze dekoder, wstawi rozgałęziacz za gniazdkiem w salonie.
@damian1123: w przedpokoju zbiegają mi się kable z 3 gniazdek z 3 pokoi. Nie ma tam możliwości wystawienia routera od UPC. Podłączył mi go w salonie i teraz te wszystkie kable trzeba tak przepiąć żeby do nich też net trafił i zarobić gniazdka na końcu. Technik przy instalacji mi tego nie zrobił więc szukam kogoś innego. Polecił jakiegoś kolegę ale on na czas dopiero po 27
@hrumque: @damian1123:
Tak UPC do routera ma neta po koncentryku. Generalnie mam "pomysł" jak to zrobić tylko potrzebuję potwierdzenia że tak się da. Pomiędzy przedpokojem (skrzynką) a gniazdami w ścianach mam pociągnięty ethernet. Plan byłyby taki, żeby zarobić te 3 gniazda w ścianach(żeńskie). Ich drugie końce które są w przedpokoju zarobić na wtyczki męskie i wpiąć do switcha. Router w salonie podłączyć z gniazdem ściennym (zielona kreska na rysunku). Dzięki
PawlikusOKS - @hrumque: @damian1123: 
Tak UPC do routera ma neta po koncentryku. Gen...

źródło: comment_1628694163DsepBbTQrPzApaLE8TjHvD.jpg

Pobierz