Wpis z mikrobloga

@cr_7: zdecydowanie, nie wiem co afryka miala by nam do zaoferowania tam sie inwestuje nie pozyskuje kapital, takie informacje sa generowane tylko po to zeby znalezi sie naiwni zeby kupic akcje ktore sa przewartosciowane
@czup: nie zeby podbic kurs, kurs juz jest podbity od dawna, teraz trzeba znalezc osoby ktorym mozna sprzedac akcje po dobrej cenie, naturalnym jest ze jak chcesz sprzedac swoj produkt to go reklamujesz i podajesz o nim pozytywne informacje, akcje to produkt jak kazdy inny
@czup: @fegwegw: nie nie czekam, nie zamierzam inwestowac w XTB przy obecnej sytuacji na swiecie, nie interesuja mnie ich wyniki i poczynania bo zwyczajnie nie wpisuja sie globanie w sytuacje na swiecie i w to gdzie swiat powinien teraz zmierzac wg mojej wiedzy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PISowski_inwestor: obok RPA proceduja licencje bodaj w emiratach arabskich. Co do RPA - kto wie, moze wyczuli tam nisze i licza na duzy naplyw nowych klientow? wg mnie ruch ciekawy i nietypowy. Na pewno nie laczylbym go wylacznie z podbitka kursu.
@wojteksrz: Jasne, że RPA może sporo wnieść, pomimo że to niepozorny kraj. Przypuszczam, że XTB chce wykorzystać RPA jako hub na resztę afryki. Polska też jest małym niezbyt zamożnym krajem, a generuje 40% przychodu firmy. O wiele łatwiej zająć niezagospodarowany rynek, a takich jest mało na świecie.