Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #xiaomi ratunku, kupiłem sobie i kobiecie ostatnio Xiaomi Poco X3 PRO - telefoniki bardzo dobre, ale mam problem z "dymkami" powiadomień - wiem że w Androidzie 11 są kwadraty, spoko, u mnie działają. Tyle że u kobiety kompletnie nie idzie ich włączyć - pokazuje się jedynie powiadomienie i tyle. Mimo włączenia ich w ustawieniach Messengera. Robiłem wszystko - włączyłem wyświetlanie nad innymi, wszystkie pozwolenia na powiadomienia, czyściłam cache i nic. Dymki też można włączyć dla wiadomości - u mnie działa, u kobiety mimo ich włączenia nic z tego - też pokazuje się powiadomienie o wiadomości i nic, ten kwadratowy dymek się nie pojawia.

W przypadku wejścia na konwersacje na Messenger i wymuszenie zrobienia dymku pojawia się tylko w powiadomieniach takie "szare" zablokowane powiadomienie w które nie można kliknąć.

O co to chodzi? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#android #android11
  • 10
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@painstream: kwadraty są w Xiaomi, bo pan chińczyk tego nie ogarnął. ( ͡º ͜ʖ͡º) Przy powiadomieniu push nie ma czasem małej ikonki (chyba jest w prawym dolnym rogu), która wymusza włączenie dymka? Coś takiego widziałem gdy miałem X3 Pro i po kliknięciu dymek się włączył mimo, że wymuszenie go w aplikacji było na szaro. Po rozwinięciu belki też jest przełącznik od pływających powiadomień - porównaj przy