Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, macie jakieś poradniki lub rady od siebie jak w to grac? Hajs nie stanowi problemu, zrobiłem 2kk w 10h przemytu ale moja flota jest z papieru. Nie ogarniam w ogóle czemu mając 10 statków w comabie rozwalają mnie 3 pirackie (i to małe ( ͡° ʖ̯ ͡°) ), dodatkowo oglądam już któryś poradnik z rzędu i dalej nie wiem jakie statki kupować i jakie mody w nie wciskać. Ktoś pomoże to ogarnąć?()
#starsector
  • 8
@Achajos na początku unikaj walki. Kup sobie jakiś dobry statek, albo odszukaj zaginiony gdzieś na krańcach "galaktyki"

Na samym początku lataj małą flotą, z tankowcami, im szybszy tym lepiej. Małe koszty utrzymania, i daleki zasięg. Możesz zwiedzać kosmos i robić misje dla frakcji. Przemyt też jest łatwiejszy. I przede wszystkim uciekniesz większości wrogim flotom.
Uzbierają sobie tak z milion kredytów, i wtedy możesz kupić parę statków które wystarczą ci do odparcia wrogich
@Chlejus: dziękuję, natomaist musze przypomnieć że z hasjem nie mam problemu - mam 2kk, tylko teraz właśnie odniosę się do Twojego 1 zdania - kup dobry statek.
Który to jest dobry, tego jest od groma, myślałem o kilku szybkich ala wilcze stado, ale to i tak odpada bo tankowce i paliwowe są mega wolne.
Jakie staki kupować, gdzie je kupować? Z Tego co się zorientowałem statki postadają D-mody zazwyczaj, co sprawia
@Achajos fregaty są mega wolne, hamerheady, to możesz kupić jako dodatek. Niszczyciele to spoko opcja.
Nie grałem w gierkę parę miesięcy i sporo pozapominałem, ale ważna jest różnorodność w broni. Miej przynajmniej jedna broń przeciwko tarczy, resztaa może być sam dmg (te czerwone 200% xD)

Ciężko mi powiedzieć co tak na prawdę jest dobre nie patrząc na ekran. Ja zawsze szukam na początku heavy canons, chyba tak to się nazywa, strzelają, działko
@Chlejus: dziękuję za odpowiedź, no coz, Wygląda na to że nie ma szans szybko tego przyswoić. Zobaczę co uda się ogarnąć, może pójdę najpierw w kolonie żeby te miliony jakoś wykorzystać?
Nie ogarniam w ogóle czemu mając 10 statków w comabie rozwalają mnie 3 pirackie (i to małe ( ͡° ʖ̯ ͡°) )


@Achajos: pokaż co masz

dalej nie wiem jakie statki kupować i jakie mody w nie wciskać.


@Achajos: zależy od kasy, jak zaczynasz bez szybszego startu na modach to zwykle powoli dokładasz coraz większe statki. Trochę też zależy od stylu gry, mi się przyjemnie grało
@HetmanPolnyKoronny: Dokładnie, przydałaby się szybkość, ale i wytrzymałość. Jeśli wypuszczę onslaughta to owszem, większość rozwala sam ale jest na tyle wolny że punktują go fregaty i Cruisery. Jako że jestem na Okunince teraz to opiszę co mam : 3, wollfy, dwa hammerheady, jeden onslaught(którego nie używam zbyt często bo to jednak powolne gówno), do tego jakieś malutkie gówna typu X2 ox dla Burna, nie używany w combacie i jakiś niszczyciel ale
3, wollfy, dwa hammerheady, jeden onslaught(którego nie używam zbyt często bo to jednak powolne gówno), do tego jakieś malutkie gówna typu X2 ox dla Burna, nie używany w combacie i jakiś niszczyciel ale nie pamiętam jaki.


@Achajos: no dobra, ale gdzie tu krążowniki? Jakiś lotniskowiec?
Na pancernik fajnie dołożyć jeszcze ze dwa krążowniki, jakiś krążownik liniowy (Odyssey/Conquest) i duży lotniskowiec, ew mniejsze jako takie minimum.
Paragon jest o tyle zajebisty, że