Wpis z mikrobloga

jestem nowicjuszem w ultimate team, wczoraj zaczalem grac i w placementach mi dawalo samych przeciwnikow z pilkarzami 90+ overall, no ale sobie pomyslalem, ze przegram wszystkie (co tez sie stalo, choc raz remisowalem 8-8 w 85. minucie i mi gre wywalilo do pulpitu xD) i mnie przydzieli do jakiejs dywizji, gdzie sklady i umiejetnosci przeciwnikow beda porownywalne do moich. przydzielilo do dywizji osmej i w pierwszym meczu znow przeciwnik z samymi pilkarzami 90+. umiem przegrywac, ale 0-3 w 15. minucie co mecz to nie jest dobra zabawa, da sie cos z tym zrobic?
#fifa #gry #fifa21 #fut
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KruciHegot: zacząłem grać ok 1.5 msc temu i też dostawałem baty. Porób zadania i idzie zdobyć dobrych piłkarzy czasem za darmo grając tylko na squad battles, w międzyczasie trochę SBC. Aktualnie mam skład chyba 93+ i w końcu idzie pograć wyrównany mecz
głównie z tego powodu ludzie kupują "tę samą grę" co roku. Budujemy skład od 0 i pniemy się w rankingach. Każdy miesiąc opóźnienia w kupnie gry odbiera tę radość


@LuckySeven: Dokładnie. Nic dodać, nic ująć. Na moje oko Fifa 14 była ostatnią w której spokojnie można było rozpocząć granie w tryb Ultimate Team późnym latem.
@KruciHegot: Dokładnie tak samo miałem przed chwilą. 4 przegrane, jedna wygrana i wyrzuciło mnie do 6 dywizji xD Nie rozumiem tego. No i wszyscy oczywiście mają zawodników na poziomie średnio 95. W fifie 19 tak nie było