Wpis z mikrobloga

ten kebab to jakaś wasza duma/danie regionalne czy jak? Bo kilka osób już mi o tym mówiło xD


@biabel: Podły naleśnik z syfiastym mięsopodobnym czymś w środku, dobre dla nawalonego studenta o 3 nad ranem. Ale wypok ma swoje standardy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli chcesz dobrze zjeść coś obiad/kolację w okolicy centrum to warto wybrać coś z tych: Bellanuna, Ristorante Sicilia, Patio, Lord Jack, Kuk Nuk,
@biabel: mega #!$%@? kebs ktory kazdy poleca dla jaj, chcesz dobrze zjeść to Stary Browar Rzeszowski, Lord Jack, Kuk Nuk, sniadaniowa pora to bdb śniadania masz w Rzeszowskiej Kawie. Oczywiście polecam najbardziej popularne bo nie wiem na co masz ochotę ale z tych lokali na pewno wyjdziesz zadowolony a wszystkie są blisko siebie to możesz przejść do każdego sprawdzić jak wygląda i dopiero zdecydować gdzie chcesz jeść
Dara to jeden z najgorszych jakie można zjeść, serio xD, najgorsza chyba surówka. A no i zatrułem się też u nich, więc dodatkowo pewnie wszystko nieświeże
@biabel: no też dobrze :) nie chciałem polecać niż dalej niz 100m od rynku ale dobry wybór jak najbardziej, jak coś potrzebuejsz wiedzieć, cost zapytać to wal. Nawet podwózkę zorganizuje (ja taksiarz) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@biabel Proza! Regionalnie i smacznie.
Fajny klimat ma Fosa i dobra pizzę. Jesli pizza to w okolicach rynku polece Ci jeszcze: Gondola, Braseria Pasieka, Al Metro, Che pizza.
Na wiekszy glod żeberka w Irish Pub
Ze zwiedzania to jeszcze fontanna multimedialna lub jakis punkt widokowy na obrzezach.