Wpis z mikrobloga

@corryand: nic dziwnego. Jeśłi ktoś zarabia na twojej pracy to należy walczyć o jakiś procent.
Gościu nie jest jakimś randem bo tworzył dla największych korporacji więc spokojnie wyłoży na dobrych adwokatów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dawid131: co wiecej mozliwe ze pozwie Makeup revolution a z kolei Makup Rev. pozwie Weronike za to ze #!$%@? ich w splagiatowane logo xd ale chcialabym byc na takich rozprawach sadowych hahah ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@corryand: No i prawidłowo. Gościu nie jest randomowym grafikiem(to akurat bez różnicy czy jest znany, czy nie), wykonał pracę, a jakaś laska z Polski korzystała z grafiki przed ponad 2 lata. Dodatkowo jego logo pojawia się na produktach sygnowanych jej nazwą. Zarabiała na filmach i produktach bardzo dobre pieniądze, a grafik nie dostał ani grosza. Ja na jego miejscu pozwałbym zarówno ją, jak i tą firmę od kosmetyków na bardzo duże
  • Odpowiedz
@corryand: trochę mieszane uczucia mam, wydaje mi się, że ekipa za wszelką cenę będzie próbowała to ugodowo załatwić i może pójść niezła sumka na konto francuza, w zamian za brak pozwu, chociaż bardzo chciałabym się mylić. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@frozenrb: to moze tlumaczyc slabym ang xd
@Przedlak95: hahah no skoro samo logo to suma 5 cyfrowa.. to mozna sie domyslec jakie by to byly stawki za odszkodowanie i jeszcze za zyski Wersow z tego sklepu. Tez nie znamy jakie mozliwosci daje prawo francuskie
@iksboks: dokladnie jakie to ma znaczenie czy jest znany. Ja kiedys mialem pewien pomysl w internecie, zrobilem to i mi kumpel #!$%@? ale jawnie bo
  • Odpowiedz