Wpis z mikrobloga

@piaskun87: A na przebudowie A1 przez Częstochowę to jak któryś #!$%@? nie dość, ze przy zakazie wyprzedzania, zwężonej jezdni i odcinkowym pomiarze drogi robi takie coś to specjalnie otwieram okno i pokazuje fucka
  • Odpowiedz
  • 8
@piaskun87 jest coś takiego jak czas pracy, którego nie można przekraczać. Dojechać do punktu rozładunku czy na parking gdzie można zrobić pauze też trzeba. Ale co ty możesz o tym wiedzieć. Nie przekłada się to na 2 minuty, może to być dużo więcej straty.
  • Odpowiedz
no to chyba oczywiste że wyprzeda się pojazdy na prawym pasie co zwalniają do zjazdu.


@Kamil32123: Po co skoro wystarczy puścić nogę z gazu lub zredukować, a potem spokojnie dodać gazu bez #!$%@? manewrów całym zestawem?

A ty ile straciłeś 2 sekundy, że tak cię dupa boli?


@Kamil32123: Życia o mało nie straciłem, bo #!$%@? debil nawet nie potrafił wrócić na prawy pas.

Po co chciałeś wyprzedzać, przecież mogłeś za
  • Odpowiedz
@Defender
Przed zjazdami przy dużym ruchu nie rzadko ruch praktycznie się zatrzymuje.
To co chciałeś go wyprzedzić prawym pasem jak idiota gdy on był na lewym?
Wywal prawko do śmietnika
  • Odpowiedz
  • 141
To jako kierowca ciężarowego wytłumaczę Wam w czym jest problem:

Polscy kierowcy ciężarowych to debile. Przepraszam, wybaczcie ale jestem w tym zawodzie od przeszło 6 lat i sam nie jestem królem intelektu, ale to co się #!$%@? na drodze to dramat.

- gdy ktoś mnie wyprzedza (a tempomat mam ustawiony zawsze na 85/86) odpuszczam 3-4 km/h.
Wyprzedzanie trwa moment, później wracam jednym kliknięciem do poprzedniej prędkości.
Dla mnie to norma, ale widzę
  • Odpowiedz
To co chciałeś go wyprzedzić prawym pasem jak idiota gdy on był na lewym?


@Kamil32123: Coooo?!?!?!?!?! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jak mogę go wyprzedzić skoro:
- jadę prawym pasem
- przede mną auta zwalniają do 80 i wjeżdżają na prawoskręt (na węzeł),
- debil za mną w ciężarówce wtacza się na lewy pas,
- debil zauważył, że przede mną jest miejsce,
- na mojej wysokości zaczyna powrót na prawy pas na którym jestem.

Żebym
  • Odpowiedz
  • 6
@bkwas i najlepsze jest to, że w tym komentarzu sam zrobiłem podział, hipokryta #!$%@? xD

W drugim zdaniu: "niektórzy Polscy kierowcy ciężarowych to debile"

Nie wszyscy kierowcy. Niektórzy.

( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@youngboomer jak ja? A co widziałeś jak ja jadę? Jeżdżę baranie 83km/h a jak mam kogoś wyprzedzić to szukam sporej luki i przyspieszam do 90 oczywiście w dozwolonym miejscu. Nawet gdy ktoś inny mnie wyprzedza to zwalniam aby szybko poszło. Więc nie oceniają innych swoją miarą.
  • Odpowiedz
  • 2
To powiedz to spedytorowi, który ma to w dupie, albo szefowi którego to nie obchodzi.

@lizzy_bennet w każdej branży ludzie mogliby znaleźć taką wymówkę, co nie usprawiedliwia łamania przepisów. To, że Twój pracodawca nie respektuje prawa pracy, to tylko i wyłącznie Twój problem (i ewentualnie inspekcji pracy). Pracodawca nie może wymuszać na Tobie łamania przepisów.
  • Odpowiedz
@Trzesidzida z racji że mój tato jest zawodowym kierowcą to mogę się wypowiedzieć.

Ostatnio po serwisie jego auta kaganiec został ustawiony na 85km/h - efektem tego było to że jak normalnie dojeżdżał do swoich (stałych) miejsc postojowych (jeździ transy Polska-Bługaria-Turcja-Polska) tak teraz brakuje mu często tych 5-10 minut jazdy.
Nawet ostatnio jak wracał do domu to musiał zatrzymać się i zostawić ciężarówkę na stacji 25 km od domu - gdzie normalnie zostawiał
  • Odpowiedz