Wpis z mikrobloga

chrześcijaństwo to komunizm tylko że z bozią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

aktywiści BLM niszczący pomniki kultury amerykańskiej są jak pierwsi chrześcijanie, którzy dewastowali rzymskie pomniki i dzieła sztuki
np. marmurowa głowa Afrodyty, którą odkryto na ateńskiej Agorze, została celowo uszkodzona przez chrześcijan, wyryli oni krzyż na czole Bogini. a teraz porównaj to z aktywistami BLM malującymi graffiti i dewastującymi amerykańskie posągi

„grzech pierworodny” został zastąpiony „białym przywilejem”. pogląd, że my Europejczycy nie jesteśmy wolnymi duszami, ale że jesteśmy winni i zepsuci od urodzenia i tylko żydowski bóg może nam wybaczyć.

#bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazchrzescijan #blm #komunizm
  • 5
@Wonsz_Boa_Krztusiciel: "biały przywilej" jest bzdurą. grzech pierworodny natomiast, to nie zerwanie jabłka w Edenie tylko stan wrodzonego zepsucia człowieka- skłonności do zła. zaprzeczysz temu że człowiek ma wrodzoną skłonność do zła czy może każdy człowiek jest doskonały moralnie? dowiedz się co komentujesz zanim coś powiesz.
co do BLM i porównania tego z pierwszymi chrześcijanami, to jest to jakieś nieporozumienie. Mam ci przypomnieć że w pierwszych wiekach chrześcijanie byli prześladowani, krzyżowani, mordowani
"biały przywilej" jest bzdurą.


@altruistyczny: nie, nie jest. Amerykanom europejskiego pochodzenia wmawia się od urodzenia że są winni bo są biali i winni za grzechy ich przodków. To jest dokładnie to samo co grzech pierworodny w chrześcijaństwie.

tylko stan wrodzonego zepsucia człowieka

to Ci wmówiła jakaś sekta czcząca żydka na patyku xD? przykro mi z Twojego #!$%@? umysłowego

Mam ci przypomnieć że w pierwszych wiekach chrześcijanie byli prześladowani, krzyżowani, mordowani na
@: WonszBoaKrztusiciel

nie, nie jest. Amerykanom europejskiego pochodzenia wmawia się od urodzenia że są winni bo są biali i winni za grzechy ich przodków. To jest dokładnie to samo co grzech pierworodny w chrześcijaństwie.

Wiem. Powiedziałem jedynie że postrzeganie białych jako uprzywilejowanych i odpowiedzialnych za dawne zbrodnie jest nie na miejscu mówiąc że białe przywileje są bzdurą. Totalnie mnie nie zrozumiałeś.

To jest dokładnie to samo co grzech pierworodny w
Wiem. Powiedziałem jedynie że postrzeganie białych jako uprzywilejowanych i odpowiedzialnych za dawne zbrodnie jest nie na miejscu mówiąc że białe przywileje są bzdurą. Totalnie mnie nie zrozumiałeś.


@altruistyczny: ach, myślałem że negujesz takie zjawisko społeczne. w porządku :) w takim razie odniosę się jeszcze raz do Twojej wypowiedzi.

grzech pierworodny natomiast, to nie zerwanie jabłka w Edenie tylko stan wrodzonego zepsucia człowieka- skłonności do zła. zaprzeczysz temu że człowiek ma wrodzoną
W.....l - > Wiem. Powiedziałem jedynie że postrzeganie białych jako uprzywilejowanych...

źródło: comment_16385841665nn3o8EoxU7x8FTFNFtQa5.jpg

Pobierz