Wpis z mikrobloga

Cześć!

Wybaczcie, że Was wołam i w zamian nie zostawiam nowego odcinka "Wpadło mi w ucho...", ale mam dla Was propozycję.

Czasami niektórzy z Was pisali w komentarzach i zadawali pytania typu "kiedy będzie artysta taki, a taki?" itp.

A co Wy na to, jakbyście sami coś napisali? Na pewno znacie artystów, którzy świetnie by pasowali do "Wpadło mi w ucho...", a których nie znam ja. Moja lista artystów do zaprezentowania jest jeszcze długa, ale od jakiegoś czasu "WMWU" nie ukazuje się regularnie, gdyż nie za bardzo mam na to czas. Wpadłem więc na pomysł by każdy chętny, który zna jakiegoś artystę godnego zaprezentowania napisał coś o nim na łamach cyklu. A kto wie, pewnie nie raz okaże się, że artysta o którym napiszecie widnieje na mojej liście. Ale to wtedy Wy będziecie mieli pierwszeństwo do publikacji.

Sprawa jest prosta. Jeśli czytacie odcinki na bieżąco, bądź przeczytaliście ich większość, to wiecie doskonale jak technicznie napisać samemu taki odcinek. Wybieracie sobie artystę, piszecie o nim krótki wstęp (kto to, co to, skąd, dlaczego itp.). Następnie wybieracie z dyskografii kilka Waszym zdaniem najlepszych utworów, które zachęcą innych do zapoznania się z artystą. Krótko je opisujecie, dodajecie link do YouTuba, na koniec możecie dodać jeszcze jakąś ciekawostkę i gotowe.

Tak napisany odcinek możecie mi podesłać na maila, który widnieje w moim profilu. Ja już się zajmę całą resztą. Sformatuje tekst jak trzeba, zrobię grafikę tytułową oraz wrzucę odcinek na Wykop i fanpage na FB. Oczywiście nie zapomnijcie się jakoś podpisać, bym mógł to uwzględnić przy publikacji.

Do niczego Was nie zmuszam, ale zachęcam. Szkoda by było, żeby przez mój brak czasu zaniedbać regularne publikowanie "Wpadło mi w ucho...", bo jak pokazał czas znalazło się wielu chętnych do czytania i słuchania tego.

Zapraszam zatem do współpracy.

Emtebe.

#wpadlomiwucho #muzyka #oswiadczenie
Pobierz Emtebe - Cześć!



Wybaczcie, że Was wołam i w zamian nie zostawiam nowego odcinka "W...
źródło: comment_9XreZrcfoaYdCYFp8FKTe8X1Nhwx5RPe.jpg
  • 4
elegancki pomysł :) jestem za. nie wiem czy dobry ze mnie pisarz (pani od polskiego ładnych kilka lat temu twierdziła, że nie...), ale tu chodzi o zaprezentowanie czegoś ciekawego światu.