Wpis z mikrobloga

@Zwichrowany: Tak, już widziałem kilka tygodni temu. Podobnież te chinole mają jakość lepszą od radzieckich SVD. Tak jak kolego zauważyłeś, sporo ich się pokazało na rynku więc mam nadzieję że zejdą z ceną chociaż do 7k wtedy kupię.
@Just666: Z 9-hole reviews wyszło, że te chińczyki są całkiem spoko. W czerwcu byłem w Bazooce w Pruszkowie i kupiłem tam Saigę-9 i widziałem, że mieli Tigra (czyli współczesne SWD z plastikami od rusków) za 7k bez optyki. Ale jednak SWD ze sklejką i PSO-1 robi robotę. Jestem ciekaw czy wszystkie zejdą w tej cenie, czy jednak ona spadnie trochę. Tylko w tej recenzji, widzę, że oni strzelali z wersji na
Zwichrowany - @Just666: Z 9-hole reviews wyszło, że te chińczyki są całkiem spoko. W ...
@Zwichrowany: Jutro sobie obejrzę, dzięki. Możesz podlinkować ta saige co kupiłeś w tym sklepie? No i generalnie czy polecasz? :) Pruszków mam nie daleko więc może bym wpadł i ja obejrzeć coś, bo kręcę się od kilku miesięcy za jakimś karabinem.
@Just666: https://www.bazooka.sklep.pl/product-page/saiga-9 W Polsce to raczej "egzotyka", kal. 9x19 para, ale jestem zachwycony (jestem rusofilem, więc wiadomo duży hype). Strzela się jak z .22LR, na końcu lufy jest spory kompensator, na 25m z wolnej ręki robi jedną dziurę. Można spokojnie na 50m strzelać do 23p z fajnymi wynikami. Manual jak w AK, z wadami i zaletami. Na pokrywce jest szyna więc można zamontować kolimator, aczkolwiek ja strzelam na razie z otwartych.
@Podstarzaly_Mandalorianin: Sam się zastanawiam jak ją zakwalifikować. Na zawodach podwórkowych strzelam z niej zamiennie z PM-63 w konkurencji pistolet maszynowy i nikt problemów nie robi, może na ciut poważniejszych eventach byłby problem, w książeczce mam ją wpisaną jako karabinek saiga-9.