Wpis z mikrobloga

@RozowaZielonka: golf jest dużo lepszym autem od 206 pod w zasadzie każdym względem, i to mówię o golfie II z lat 80tych

@Syn_Krzysztofa: Dwójki bym nie brał to już są zbyt zardzewiała te auta są 30+ ich czasy się skończyły niestety
lanos, czy yaris nie mają silników.. w mniej niż 1.8 się nie pchaj na autostrady.
Kup auto jak najświeższe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jaceks653: właśnie nad tym rozwiązaniem myślę najbardziej.
@Czill23: drugiego peugeota 206 nie przeżyje, wsadziłem w swojego już ponad 4 tysiące w naprawy
@Gerult: o, corsa spoko autko w sumie poczytam o niej nieco więcej
@RozowaZielonka: niestety w moim przypadku nie jest to głupia opcja, jest większe prawdopodobieństwo, że golf będzie jeździć lepiej niż mój peugeot, przegrzewający się do temperatur ponadmaksymalnych
@Syn_Krzysztofa: popatrz w okolicy za jakims starszym japoncem np toyota avensis 1
w dzisiejszych czasach golf 2 na codzienne dojazdy to lekki przypał. Żadnej klimy, głośno w środku, prawdopodobnie bedzie już pordzewiały itd, daj se spokój. Nawet trójka jest już troche dziadowa i prawdopodobnie bedzie sie sypac z racji wieku - blacharsko i mechanicznie.

Jak toyota za droga to popatrz np za daewoo nubirą. Albo napisz co to znaczy tani bo
@RozowaZielonka: czyli jesteś hejterka. Ja golfa miałem rozebranego na części pierwsze i znam go jak własną kieszeń, każda śrubkę każde rozwiązanie techniczne. 206 nie ma nawet w standardzie foli wewnątrz drzwi aby woda ściekała. Blachy są załosne jak w polonezie jakość wykonania tak jak porównywać kole za 70gr a cole normalna za 6zl, zas sam projekt to tak jak robi coś dziecko a dorosły.