Wpis z mikrobloga

@jestem_szejkiem: Voelkl jako firma jest spoko moim zdaniem. Aktualnei smigam na ich drewnie model spade 11' , polecam to moja pierwsza decha. Latwa i przyjemna w obsludze , jednak ciut za twarda juz dla mnie zrobila. A co polecasz z innych firm ?
Jeśli chcesz sprzęt na poziomie desek z najwyższej półki (kevlar, carbon itd) to polecam polską firmę Pathron, http://www.pathron.com

Robią naprawdę dobry sprzęt (poczytaj recenzje) który zbiera bardzo dobre opinie. Mają rożne rodzaje w ofercie wiec napewno znajdziesz cos dla siebie. Sam troche się bałem czy to nie jakaś firma krzak, ale jestem zachwycony po pierwszym sezonie (Pathron Legend). Polecam!
@Crisu: A to juz konkretniej pytaj :D Maja bardzo duzo bardzo roznych desek, wiec okresl sie co chcesz robic. Do tego rozne profile rdzenia (camber, flying v, v rocker, rocker, flat top) itd itp :)
@mikrowypok: Aktualnie jezdze na Voekl Spade 11' typowy all-mountain.

Ostatni sezon troche posiedzialem w snowparku i sie zajaralem :)

Na pewno chce katowac jakies boxy, wazne aby deska miala duzego popa bo zaczalem tez sie bawic w krecenie 180 podczas jazdy i chcialem poszerzyc repertuar o butteringi i inne wygibasy.

Hopy tez mecze, poki co nie za duze.

Czasami wjezdzam tez w puch ale nie jest to najwazniejsze, dobrze jakby deska