Wpis z mikrobloga

Mam złą wiadomość dla osób korzystających z #boldking ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zaczęli naliczać CŁO za ostrza
17,5 pln za 1 opakowanie
26,5 pln za 2 opakowania (zapewne jest to zależne od zadeklarowanej na opakowaniu kwoty).

Szkoda. Ja rezygnuję i wracam do Mach 3. Tanio i tak nie było, ale fajnie mi się nią goliło. Teraz już się całkiem nie opłaca, biorąc pod uwagę cenę ostrzy, ich dość słabą wytrzymałość na tępienie a teraz jeszcze ponad 30% ceny to cło.
  • 6
@Decode: Gillette Mach 3 niestety. Zrezygnowałem z nich po tej aferze z reklamą #metoo ale jednak dobrze mi się nią goli, a na allegro można wyhaczyć 8 ostrzy w tej samej cenie co 4 boldking. A teraz jak jeszcze #!$%@? cło to masz 12 vs 4, mało opłacalny biznes, a jeszcze mam wrażenie, że boldking się szybciej tępi .
@virus-t: hejo, mam pytanie odnośnie Twojego zamówienia z boldking. Ile czasu czekałeś na przesyłkę od momentu maila z wysyłka i jaką metodą doszła (poczta polska/kurier)?
Czekam na swoją już trochę i nie wiem czy może poczta polska nie dostarczyła mi awizo czy coś, szkoda że boldking nie ma żadnego śledzenia paczki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zonedout: Pierwsze wysyłki miałem szybko, ale ostatnio czekałem aż miesiąc! Dwa razy pisałem do supportu, odpisywali, że mają problemy z dostawą i przepraszają.

Przesyłka idzie pocztą polską, chyba Pocztex czy jakoś tak. Najgorsze, że "kurierzy" z poczty nie mają ani terminala ani gotówki, więc jak nie masz odliczonej kwoty za cło to jest problem.
@virus-t: No ja właśnie już czekam 10 dni roboczych - w mailu z info o wysyłce piszą, że 8-10 dni roboczych i żeby dodać tego 7 dni przed ewentualnym zgłoszeniem problemu z nieotrzymaniem paczki.

Zostaje mi cierpliwe czekanie, bo awizo nie mam, ale też zaufania do poczty polskiej brak :D

Dzięki za informacje!