Wpis z mikrobloga

@razorn3 wszystkie silniki Toyoty z wyjątkiem 1,2T zagazujesz najprostszą instalacją za 3k PLN, inne silniki też się gazują tylko są z dotryskiem paliwa, ewentualnie instalacje z bezpośrednim wtryskiem ;)
  • Odpowiedz
@grzesiu_id: matko boska dostawcza Dacia, tam się siedzi jak w osobówce, miejsca nie ma, Dokker jest tragiczny po prostu. Już Fiorino/Nemo w tej kwestii jest lepsze, cenowo też pewnie podobnie i o niebo lepsza pozycja za kierownicą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@100mph: no przy dotrysku paliwa i wyższym koszcie instalacji to rzeczywiście będzie złoty interes. Gaz był dobry do aut z pośrednim wtryskiem paliwa i wtedy to rzeczywiście była piękna sprawa.
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos: gdyby nie fakt, że nie uśmiecha mi się w trasach robić co 250 km tankowania LPG (albo zawalać bagażnika butlą) to też bym kupił benzynę z podtlenkiem biedy.


Gościu, mam silnik 2,4 i miesiąc temu na butli zajechałem ponad 400 km nad morze XD. A jechalem 120. A butlę mam w miejscu koła zapasowego, którego fabrycznie nie było, bo dodawany był zestaw naprawczy.
  • Odpowiedz
@Westfield: to podobnie jak u mnie, gdy widzę, że miesięcznie tankuję za 500zł a robię 2x tyle co na benzynie to moja żydowska cząstka odpowiedzialna za oszczędności aż się raduje ʕʔ
  • Odpowiedz
@grzesiu_id

Jak odpalasz na zimnym silniku i Ci przebija to smrod czuc, nawet w fabrycznie zamontowanej instalacji. Ja tego nie cierpie, jesli komus tak jak Tobie nie przeszkadza to niech sobie jezdzi :)


To coś masz z instalacją nie tak. Ja jeżdżę już drugim autem na gazie i nigdy niczego w kabinie nie poczułem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz