Wpis z mikrobloga

Dzisiaj osobiście się przekonałem, że #pedalarze to naprawdę ameby umysłowe.
Wąska droga jednokierunkowa obok oczywiście ściezka rowerowa ale król peletonu musi przecież drogą jechać w zawrotnym tempie 20km/h. Za nim sznur aut ale co tam, nie zjedzie. W końcu go minąłem i trąbłem pokazując palcem ścieżkę rowerową, myślę może Lance Armstrong niedowidzi.
Na następnych światłach przejechał koło mnie i uderzył w lusterko. Dogoniłem go autem i chciałem o tym porozmawiać ale spieprzył z rowerem po trawniku. Taki wasz obraz dzbany.

#rower #samochody #patologiazmiasta #wroclaw
  • 44
Już zleciały się kolejne spierdoxy. Hurr durr to twoja wina.
Wbijcie sobie w końcu do łbów.

"Osoba kierująca rowerem jest zobowiązana do korzystania z drogi rowerowej bądź pasa ruchu dla rowerów. ... Jeśli nie ma pobocza bądź nie nadaje się ono do jazdy, to wówczas dopuszcza się korzystanie przez rowerzystę z jezdni."
"Osoba kierująca rowerem jest zobowiązana do korzystania z drogi rowerowej bądź pasa ruchu dla rowerów. ... Jeśli nie ma pobocza bądź nie nadaje się ono do jazdy, to wówczas dopuszcza się korzystanie przez rowerzystę z jezdni."


@majster44: Kierujący rowerem jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeśli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić.

Tego typu wojny piaskownicowe powinno zaczynać się
@majster44: tylko dwa zdania przyswajasz?
Wbij sobie do głowy jeszcze dwa.

Art. 33. o ruchu drog.
Obowiązki i zakazy dotyczące kierującego rowerem lub hulajnogą elektryczną
1.
Kierujący rowerem lub hulajnogą elektryczną jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeżeli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić. Kierujący rowerem lub hulajnogą elektryczną, korzystając z drogi dla rowerów i pieszych, jest obowiązany zachować
@ajuto00 droga była prawidłowo wyznaczona i normalni rowerzyści z niej korzystają. Lokalizacji nie będę podawał. Jeżdżę tam często i mam nadzieję, że się jescze spotkamy. Może wtedy nawet film wrzucę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Już zleciały się kolejne spierdoxy. Hurr durr to twoja wina.

Wbijcie sobie w końcu do łbów.


"Osoba kierująca rowerem jest zobowiązana do korzystania z drogi rowerowej bądź pasa ruchu dla rowerów. ... Jeśli nie ma pobocza bądź nie nadaje się ono do jazdy, to wówczas dopuszcza się korzystanie przez rowerzystę z jezdni."

@majster44:

Fajne trzy kropki wstawiłeś w "nieco" istotnym miejscu. ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Co Ci powie #pedalarz jak napiszesz, że jego kolega źle jechał i jest dzbanem?

NIEEE TO TY ŹLE JECHAŁEŚ!
TO TWOJA WINA!
TAM NA PEWNO NIE BYŁO PRAWIDŁOWO WYZNACZONEJ DROGI DLA ROWERÓW!
OP KŁAMIE!!!

Podpisuję się obiema nogami i rękami pod tym co napisałem
"Pedalarze to ameby umysłowe"

P. S. Do tej pory byłem bardzo kulturalnym i uprzejmym wobec rowerzystów kierowcą. Od dnia wczorajszego moim obowiązkiem jest #!$%@? was prądem jak tylko
majster44 - Co Ci powie #pedalarz jak napiszesz, że jego kolega źle jechał i jest dzb...

źródło: comment_1628059019nEIdRpLMNuBE0uDsbyRQWa.jpg

Pobierz
@majster44: nie dyskutuj z nimi, nie ma sensu. Sam robię blisko 2k kilometrów w sezonie ale kolarzy #!$%@?ć prądem, nie dogadasz się z człowiekiem. To jest jak z ćpunem, on ci zawsze powie że nie jest uzależniony, tak samo pedalarz zawsze powie że nie musi jechać na drodze dla rowerów bo na jej 10 kilometrowym odcinku było 15 metrów gdzie nie występowały jednocześnie znaki pionowe, poziome, sygnalizacja, była kałuża, kostka brukowa