Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski

Jakie jest Wasze doświadczenie ze stanikami samoprzylepnymi (?).
Idę na wesele w ten weekend, wybrałam sukienkę bez ramiączek i zastanawiam się jak to ugryźć. Kiedyś miałam większe cycki wiec te staniki nigdy nie dawały rady, albo miałam je zle dobrane.

Co byście polecały? Ewentualnie jakaś inna alternatywa? (Boob taping przy tej sukience nie wchodzi w grę).

#wesele
  • 5
@qtaz: Powiem tak jak ekspert :D Wszystko zależy od Twojej budowy ciała.

Mam na koncie x wesel jako operator na weselach i noo, moze nie notorycznie, ale zdażąją sie fuckupy z tymi stanikami. Nawet kiedyś nagrałem jak lasce wypadł cycek spod sukienki jak skakała - ale laska miała cycki, że mogłaby niby arbuzy rozbijać :/ Z kolei zdarza się, że jak dziewczyna ma mniejszy biust to albo jej to odpada, albo
@qtaz: te staniki są okropne, na mnie nigdy nie było rozmiaru wiec nie używałam ale wiele moich znajomych kupowało a później na imprezie trzeba było kombinować: lepiej się sprawdzają taśmy do biustu ale to pewnie zależy jaka masz sukienkę żeby nie było ich widać
@qtaz: polecam taśmy do biustu, jak się je porządnie naklei to w ogóle ich nie widać przez sukienkę, są komfortowe i spokojnie wytrzymują całe wesele - u mnie w sumie wytrzymały jakieś 12h.