Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem, że temat nie do ano, ale brak konta.
Pytanko do osób co jeżdżą na #hulajnogaelektryczna. Czy jest duża różnica między XIAOMI MiJia 365 a XIAOMI Mi Pro 2?
Potrzebuję czegoś do pracy mam 9 km, ewentualnie dojechać do miasta czy coś. Różnica w cenie jest ogromna, bo ponad 1000zł i się zastanawiam czy lepiej kupić droższą czy nie jest to taka duża różnica?
#xiaomi #hulajnoga #365 #pro

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6106a1472cf3e1000bf575ae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli jeździsz tak krótkie dystanse, to chyba nie trzeba aż pro. Ja mam zwykłą ponad dwa lata, wszystko działa bez zarzutu, jedynie zmieniłem opony na bezdętkowe, bo szybko mi się dwa razy przebiły/przetarły. Też jeżdżę krótkie dystanse
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: maksymalnie w zasadzie nie jeżdżę do rozładowania, bo jeżdżę do pracy hulajnoga-pociąg-hulajnoga, więc potem sobie doładowuje co jakiś czas. 75 kg, jadę w większości po ścieżce, ale też kawałki po chodniku/kostce. Jadę zawsze na trybie tym normalnym, to wtedy pokazuje mi aplikacja 20km zasięgu. Na trybie eko pewnie by było sporo więcej, ale za wolno jedzie wtedy jak dla mnie