Wpis z mikrobloga

#katowice #policja #csiwykop #smiertelnewypadki #polskiedrogi #wykop

Z racji, że już mam dość czytania z dupy ekspertów zrobiłem, krótką analizę tego co się stało w Katowicach- mowa o zabójstwie ( bo w mojej opinii tym było) 19 latki przez kierowcę autobusu.

Na filmie widać wyraźnie, że ofiara jak i jej partner nie uczestniczyli w bójce od samego początku.
Widać też, że kierowca ciągnąc cały czas pod autobusem 19 latkę skręcał autobusem goniąc jej partnera kiedy ten próbował uciec na chodnik.

Proszę jedynie aby udostępniać ten materiał aby ukarać sprawce i aby pokazać, że wszelki hejt na ofiarę jest bezpodstawny.
Trzeba zrobić wszystko aby ten człowiek poniósł karę za to co zrobił. Jeśli ktoś z policji zobaczy i ktoś im podeślę to mam nadzieje, że mój tok myślenia okaże się pomocny
wmw987 - #katowice #policja #csiwykop #smiertelnewypadki #polskiedrogi #wykop

Z ra...

źródło: comment_1627843330DML0Pq7BYpxkjbO6FXIR1Z.jpg

Pobierz
  • 91
@krispp: Zrobiłem to na biegu nie niedbale ale przejrzałem film wiele razy i najbardziej szkoda jest tego, że jak widać na pierwszym ujęciu oni tam jak wszyscy inni ludzie na ulicy i po prostu się przyglądają. Pewnie gdyby tamten jej chłopak nie wbiegł żeby ich rozgonić to ona by żyła a tamtych kierowca by przejechał a tak chłopak pewnie teraz przeżywa. Widziałem jej facebooka. Pod jej ostatnim postem ponad 1700 komentarzy
@wmw987: pozdrawiam Cię kolego, przywracasz w niewielkim stopniu wiarę w to, że ten naród nie jest jeszcze tak zniszczony.. bo jak czytam co wypisują o tej dziewczynie, jak z góry została oceniona przez to "że ma dwójkę dzieci w wieku 19 lat" to zwyczajnie przykro się robi i #!$%@? bierze. Też jestem z okolicy. Piona