Wpis z mikrobloga

chochoł


@Mr_3nKi_: No to jest jednak jedna z podstawowych technik samonakręcania się prawiczków, więc...

Zaraz ta moda minie i dadzą coś innego


I będziesz miał okazję do buldupienia o kolejną sprawę. Tak dla odmiany. Ale "śmieszne" teksty na wykopie pewnie znów będą podobnie nieoryginalne i przeruchane.

Osobnik myśli, że dana firma jest "cool" i w ogóle LGBT, a oni tylko trzepią na fraj3rach pieniądze xD


Tak samo jak i patriotyczne gówna
I będziesz miał okazję do buldupienia o kolejną sprawę.


@RoHunter: Nie, to tylko twoje #urojenialewakoidalne

Tak dla odmiany. Ale "śmieszne" teksty na wykopie pewnie znów będą podobnie nieoryginalne i przeruchane.


¯\_(ツ)_/¯

Tak samo jak i patriotyczne gówna dla konserw.


No widzisz, bywa.

OP nie umieścił takiego info, więc trudno powiedzieć, czy to zwykłe, jak to ująłeś, trzepanie pieniędzy na frajerach, czy niekoniecznie.


No cóż, może się nigdy nie dowiemy.
Nie, to tylko twoje #urojenialewakoidalne


@Mr_3nKi_: Wskakujesz we wpis z przeruchanym sto razy ironicznym żarcikiem (a jak wiadomo śmieszność żartu i jego liczba powtórzeń są w większości przypadków silnie odwrotnie skorelowane), więc jak najbardziej boli cię anusek. Npc dokładnie tak reagują.
Zabolał cie mój przeruchany żarcik.


@Mr_3nKi_: Piecze mnie okropnie dupsko. Aż nie mogę wytrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twój komentarz pojawił się zaraz pod moim i akurat idealnie się w niego wpasował i go potwierdził. Nie spodziewałem się, że stanie się to zaraz, tak szybko - nawet pomimo przewidywalności prawicowych npc. Dlatego odpisałem. Teraz EOT, bo jednak wolę npc w grach niż na wykopie x)