Wpis z mikrobloga

Ej, ale o co wam chodzi? xD
Przecież to nie jest zabronione i zarówno Max, jak i Perez mogli wyprzedzić Hamiltona. Nie znoszę oponiarza, ale to co zrobił to po prostu taktyka.

Jak jedziesz na przodzie, to taki Max i Perez mają cień aerodynamiczny i mogą zyskać na czasie. Nie tylko Ham tak zrobił, tylko rzadko się zdarza, że ktoś przez to nie załapie się na okrążenie…
#f1
  • 10
@hu2jec123: ale to nie jest prawo o ruchu drogowym, że jak ktoś Cię wyprzedza to nie możesz przyspieszać i utrudniać xD Max miał 3 okazje na wyprzedzenie, tylko trzeba było to zrobić dynamicznie.

I żeby była jasność - mega bym chciał Maxa z tytułem mistrza 2021, ale tutaj Ham nie zrobił nic wbrew regulaminowi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LipaStraszna: Ale uważasz to za fajne sportowe zachowanie? Ja chcę walkę koło w koło podczas wyścigu, a podczas kwalifikacji w Q3 chce zobaczyć kto potrafi zrobić najlepsze jedno okrążenie. To że to legalne nie znaczy że nie można krytykować Hamiltona za bycie #!$%@? sportowcem XD
@LipaStraszna Perez nie miał takiej możliwości wyprzedzić Hamiltona. Skupiasz się na dogrzaniu opon i utrzymanie ich w optymalnym stanie. Perez musiałby dogonić i wyprzedzić Hamiltona, zresztą zobacz ze Hamilton przyspieszył po t1, a linia pit lane ciągnie się przez całą prostą praktycznie