Wpis z mikrobloga

@levvvy: Nie obrażam upośledzonych, chyba że Ty się tak czujesz i Ciebie dotkneło.
Po prostu na głupie pytania są głupie odpowiedzi.
Bo chyba nie wychodzisz z założenia, że będę na tym portalu dywagować na temat swojej sytuacji ekonomicznej.
Żegnam ozięble.
Nie obrażam upośledzonych, chyba że Ty się tak czujesz i Ciebie dotkneło.


@Turbonekro: zaprzeczasz temu co zrobiłeś w poprzednim poście xD

Po prostu na głupie pytania są głupie odpowiedzi.


@Turbonekro: masz problem z myśleniem, bo ja nie zadałem żadnego pytania xD

Bo chyba nie wychodzisz z założenia, że będę na tym portalu dywagować na temat swojej sytuacji ekonomicznej.


@Turbonekro: nikt Ci tego nie kazał robić, a jednak to zrobiłeś
@bijotai: czysta obserwacja wśród moich znajomych, nie potrzebuję do tego żadnej statystyki, żeby widzieć to co jest oczywiste.

Zastanawiające jest też dla mnie, że ludzie którzy są za szczepionkami tak kąśliwie gryzą, jeśli tylko napiszesz coś, co nie idzie zgodnie z ich poglądami.

Teraz wyjaśnię mój post, nie jestem ani przeciwnikiem, ani zwolennikiem szczepień, na razie obserwuję co się dzieje. Widzę natomiast że jedyną atakującą grupą są zwolennicy szczepień, i nie
@levvvy no popatrz a ja czytając wpisy w dyskusjach na LinkedIn widzę, że zwolennicy szczepień to osoby, którym powiodło się w życiu zawodowym. Tylko w Polsce jak zawsze kontestacja instytucji państwa. Czy to przepisy ruchu drogowego, szczepionki na Covid19 czy cokolwiek. Tak wiem Polak nigdy nie identyfikuje się z państwem jako takim. Tylko odpowiedz mi na pytanie. Dlaczego szczepią się obywatele tak różnych państw jak Izrael, cała UE, Iran, Chiny czy Rosja?
@sipcabej: Czyli na podstawie 1 osoby, tworzymy regułę, że wszyscy tacy są? Bardzo dojrzały komentarz.

no popatrz a ja czytając wpisy w dyskusjach na LinkedIn widzę, że zwolennicy szczepień to osoby, którym powiodło się w życiu zawodowym.


@bijotai: Zgodzę się, punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia, więc tak naprawdę każdy ma swój matrix i swoją prawdę, ja też i nie jestem najmądrzejszy zdaję sobię z tego sprawę.

Tylko w Polsce
@levvvy już tłumaczę. Cały świat, niezależnie od opcji politycznych się szczepi. Większość wykształconych ludzi też. W Polsce natomiast czytam wpisy o zmianie DNA po szczepieniu. W wielu przypadkach wpisują to ludzie, którzy jako freelancerzy zarabiali sporo przed lockdownami. Niestety polityka państwa zmusiła ich do ograniczenia aktywności zawodowej i zmiany stylu życia. Żeby było zabawniej to ci, którzy dostali sowite tarcze nie negują pandemii i szczepień.
@bijotai: dzięki za wytłumaczenie Mireczku!

Tak jak pisałem, każdy ma swój matrix i każdy ma swoją wizję rzeczywistości, ja mogę być zamknięty w swojej bańce a ty możesz mieć swoją i najlepsze jest to, że każdy z nas będzie miał rację (trudne to do ogarnięcia i też wcześniej tego nie rozumiałem)

Natomiast myślę, że nie tylko w polsce znajdą się ludzie, którzy będą mówili o jakiejś zmianie DNA.

Żeby było zabawniej