Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niewiemjakotagowac #pytanie #zwiazki

Mircy prosze o rady bo nie mamy pojęcia co zrobić.

Siostra mojej różowej pół roku temu wyszła za mąż. Moja różowa była straszą/świadkową na tym ślubie, #!$%@?ła kupę szmalu na wieczór panieński (wiem nie ważne ale pokazuje że się wtedy angażowała). Typowo polskie podejście do małżeństwa, czyli w pakiecie od razu kredyt pod korek na mieszkanie oczywiście wspólny dla męża i żony.

Moja rózowa ma z koleżankami taki układ, ze korzystają z fejkkonta na tinderze do obczajania lokalnych dynamiczniaków i już tak nawet kiedyś znalazły zdradzającego chłopaka jednej z nich i zrobiła się z tego imba stulecia. Ja o tym koncie wiem i się nie martwię, więc za porady dotyczace mojego związku podziękuję, nie potrzebuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jka sie chyba domyślacie fejkkonto sparowało się z męzem siostry mojej różowej. Typ w rozmowie totalnie się nie czai, zapytany wprost czy ma ochotę na ruchanie (innymi słowami bo różowe tak nie mówią podobno) odpisał że tak i widac że już mu sperma mózg zalewa, bo chce się ustawiać na jutro, o tym że w domu ma żonę ani słowa

Pytanie proste, co z tym teraz zrobić? Siorka różowej to taka typowa #szaramyszkadlaanonka, zwykła dziewczyna, na bank nie ma o tym pojęcia. Różowa się boi zaczynać temat bo ślub, kredyt, odkręcanie tego to jakas farsa by była, i płacze mi że ją matka będzie winić że #!$%@?ła małżeństwo siostry albo że wogóle siostra nie uwierzy i się obrazi

Chętnie poczytamy co radzicie w tej sytuacji, bo pomysłów mamy dużo, ale żaden nie wydaje się dobry

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6103271e2cf3e1000bf57036
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 71
@AnonimoweMirkoWyznania: Zostawienie tego w spokoju to najgorsze co można zrobić, przecież ona będzie żyć w niewiedzy całe życie. A stara jak się będzie rzucać to usadzić na dupie, wapno niech się w sprawy sióstr nie #!$%@?. Chłop #!$%@?ł i jest do odstrzału, tak się nie robi. Duże prawdopodobieństwo, że a dłuższej perspektywie będzie ją bił skoro już ją zdradza. Nie ważne czy mu nie daje czy jest jakiś inny problem. Tak
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli to nie bait niech robi screeny tych rozmów i profilu i jej pokaże #!$%@? z kredytami jak dzieci nie ma lepiej teraz to zakończyć. Ja miałem taką sytuację że kumpla z roboty żonę spotkałem na Badoo ale z nią nie pisałem nawet tylko mu pokazałem jej profil. Kolega podziękował żona usunęła profil i są dalej razem i z nim mam dobry kontakt.
@AnonimoweMirkoWyznania: Twoja różowa zostanie wrogiem numer 1 w rodzince jeśli o tym powie XD Też chciałem być kiedyś dobry i miły i ziomkowi wysłałem foty rozmów z jego dupą. To zostałem zwyzywany i stwierdził, że włamałem się jej na telefon XD A najlepsze jest to, że ta różowa to była moja FWB, a o typie dowiedziałem się całkowicie niechcący (a jej współlokatorki cisza mimo, że typ był co weekend a ja
@AnonimoweMirkoWyznania twoja różowa zna twoja siostrę i wie, jakiego zachowania ta siostra by od niej oczekiwała. Niech sama podejmie decyzję.
Druga kwestia, że fejk konto na tinderze do szukania dynamiczniakow brzmi jak wymówka do sprawdzania oferty matrymonialnej.
Na końcu dodam tylko, że ta cała historia i tak jest na pewno fake and gay.