Wpis z mikrobloga

hello mirunie. Jestem w krytycznej sytuacji zyciowej. . Grozi mi wyrzucenie przez rodzine z domu przez moje dlugi (12000). Moze to smieszna kwota, ale u mnie w rodzinie nie jest kolorowo. Macie jakies pomysly jak z tego wyjsc, gdzie szukac lub jak sie zabezpieczyc? Potrzebuje perspektywy ludzi ze swieza glowa, bo sam nie dam rady.

#finanse #kiciochpyta #bezdomnosc #dlugi #polska #pytanie #pomocy
  • 108
  • Odpowiedz
@Matsew: dobra przestan juz #!$%@? bo #!$%@? jestes nie facet, wez sie do roboty na budowie jako byle debil od noszenia cegiel i splacisz to gowno w pol roku. Nie ma innego wyjscia, dlug sam sie nie splaci i przestan biadolic ze nie dasz rady, a jak nie chcesz to wypad na ulice :D
  • Odpowiedz
@Matsew Gosciu ty myslisz ze odsetki to jest wszystko ?? Odsetki to jest kropla w rzece. Twój dług zostanie sprzedany potem bedziesz dostawał listy i wizyty smutnych panów gdzie każdy list i wizyta kosztuje pare zł a wszystko na twój koszt firmy beda powiekszac twoj dlug do oporu az zrobi sie pokaźna suma i wtedy zaczną kąsać jak nie ciebie to starych. PRZEciez chwilówki są typowo dla ludzi którzy nie beda tego
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie: NO TY #!$%@? GDYBY TAK BYLO TO BY NIE MOGLI SIE POWOLYWAC NA NA PRAWO POLSKIE ITP PRAWO POLSKIE OD 2013-2014 ZABRANIA NALICZAC KOSZTY JAKIE IM SIE PODOBA i npb WYRAZNIE MA NAPISANE JAKIE SA MAXYMALNE I NIE #!$%@? I MI WYSZLO ZE MAX 1000ZL ROCZNIE MOGA MI NALICZAC WIEC
  • Odpowiedz