Wpis z mikrobloga

Polecicie smartfon do tysiąca złotych? coś wytrzymałego z dobrą baterią i w miarę dobrym aparatem?
Jakąś stronę na której kupię smartfon w dobrej cenie?


Nie korzystam zbyt wiele ze smartfona, gdybym nie zdemolował swojego Xiaomi Redmi 7A którego kupiłem prawie 3 lata temu to w sumie bym nie wymieniał, no ale jest w takim stanie że wstyd go z kieszeni wyjąć :/

Ogólnie ze względu na mój ostatni smartfon chyba wybiorę coś od Xiaomi, ponieważ po tych trzech latach bateria nadal działa dobrze a sam smartfon uruchamia aplikacje tak samo jak na początku. Ogólnie nie ma żadnych "czasowych" defektów pod względem wydajnościowym.

#smartfon #pytanie #pytaniedoeksperta #telefony #smartfony #xiaomi
  • 10
@Lesrley Realme 7 Pro można często za tyle kupić, POCO X3 Pro jest też dobrą opcją. Za 1099 zł jest też teraz Oppo Reno 4, który nie wygląda źle

Polecam też tutaj śledzić aktualne promocje

https://www.pepper.pl/grupa/smartfony

Ogólnie nie ma żadnych "czasowych" defektów pod względem wydajnościowym.


Po zmianie odczujesz różnice pod względem wydajności. Miałem Redmi 6A i taki telefon z 2GB ramu nie może działać dobrze
@jempierozki: Zdjęcia niby można zretuszować więc wystarczy dobra rozdzielczość, ale właśnie widzę że w X3 ludzie narzekają na aparat a w sumie przydałby mi się jakiś w miarę fajny.

Chyba ten Realme to najlepszy wybór, ale to poczekam na promocje. Czytam właśnie że często robią zniżki o 200 złotych.