Wpis z mikrobloga

Gwiezdne Wrota, film z MacGyver'em z 1997, często leciał na TVN . Jeden z moich ulubionych, odkąd go pierwszy raz obejrzałem (miałem że 12-13 lat), pomysł, ścieżka dźwiękowa, tajemnica, kosmos, inne światy, no wszystko. iNigdy, nigdy mi nie przyszło do głowy, że istnieje serial o tym samym tytule który jest kontynuacją tego filmu! Nie wiem dlaczego. Ale właśnie się dowiedziałem. A mam 33 lata. Czuję się trochę jak idiota. Nie wiem jak ucierpi na tym mój pracodawca i moje małżeństwo, ale zasiadam do oglądania. Fajen.
#seriale #wyznanie #stargate
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nieuczulonyvoohha: mam tak samo tylko całkiem inaczej :) od miesiąca oglądam na netflix-ie nareszcie legalnie i w dobrej jakości. Będzie z 3-4 raz, ciężko sobie odmówić mimo że znam wszystko na pamięć. Według mnie wszystkie 3 serię da świetne. Czekam na zapowiadany reeboot/kontynuację bo są głośne plotki na ten temat.
@bachus: no tak się zastanawiałem, i chyba stąd, że tyle memów było o gwiezdnych wrotach, z MacGyver'em. Ostatni raz film oglądałem z 7-8 lat temu. Trochę dziwiło mnie to że jest aż tyle memów o filmie. I w końcu na 9gag był obrazek, i w komentarzach pisali o serialu.