Wpis z mikrobloga

Nie uważacie, że Netflix powinien wprowadzić możliwość wykupienia np. jednorazowo interesującego nas filmu lub serialu za określoną kwotę? Coś na zasadzie kupna płyty dvd jak za starych czasów, tylko w wersji cyfrowej. W moim przypadku płacenie comiesięcznie za subskrybcje jest bez sensu, bo 90% treści jakie tam występują mnie nie interesuję. Czasami jednak pojawi się coś ciekawego i wartego obejrzenia

#netflix #film
  • 18
@NoMercYYY: Najtańszy pakiet na miesiąc kosztuje chyba 34zl i przez miesiąc oglądasz co chcesz, ty chcesz płacić 15zl za jeden film, więc odpowiedz sobie sam co się bardziej opłaca( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Karaboga: Może najpierw zapoznaj się z tym co mają, a później narzekaj. Pełno ich seriali ma kilka sezonów.
@NoMercYYY: Prime tak robi i szczerze mnie to raczej wkurza, że musze wchodzić specjalnie w podkategorie, żeby widzieć co jest w ofercie bez dodatkowych opłat ()
@NoMercYYY: osobiście myślę że się nie oplaca bo ja np oglądam bardzo dużo filmów, a jak ty tak rzadko oglądasz to odezwij się na PW podam ci stronę i nie bd musiał nic płacić
@Karaboga: Stranger things, how to sell drugs online, dom z papieru, atypowy, Lucyfer, castlevania, 13 powodów, Orange is the new black, black mirror, lupin, rojst, zadzwon do saula, bridgerton, cobra Kai, niedługo wiedźmin. Faktycznie maja dwa seriale wielosezonowe xd