Wpis z mikrobloga

No to #google jest u mnie oficjalnie na #czarnolisto przez ich #!$%@?ą politykę NIEprywatności, czytania maili innych ludzi i bycia #!$%@?ąco-#!$%@?ących z powiadomieniami na #!$%@?/youtube.

Nie dosyć, że #gmail to #!$%@? i nie dostaję ŻADNYCH wiadomości od #yahoo (w spamie nic, w odebranych też, a wysłałem wiadomość od razu po założeniu konta na yahoo), to na dodatek kasują mi #!$%@? #!$%@? maile z załącznikami na tym gmailu #!$%@?. #!$%@?ę, przenoszę się na stałe do yahoo... Szkoda, że mają #!$%@? gorszą wyszukiwarkę i brak map oraz Youtube, ale przełknę to, przynajmniej mnie śledzić nie będą, jak te kutafony #!$%@?.

##!$%@? #uzasadnionybuldupy #buldupy ##!$%@? ##!$%@? #szmaty ##!$%@? ##!$%@?
  • 13
@pi0tr: nie dodawałem załączników podczas wysyłania wiadomości z yahoo -> gmail i gmail -> yahoo. Po prostu stworzyłem nową wiadomość z tematem abc i treścią abc. I nawet w spamie tego nie mam (w sensie - gmail -> spam = brak, gmail -> odebrane = brak). Natomiast na yahoo - jest wszystko cacy, taka sama treść wiadomości i od razu była w odebranych.
No to #google jest u mnie oficjalnie na #czarnolisto przez ich #!$%@?ą politykę NIEprywatności,


@Linux_Shines: #smiechlemhardo

Google ma bardzo jasną i przejrzystą politykę prywatności i podchodzą do tego w bardzo profesjonalny sposób. Maile z Yahoo dostaję na Gmail, więc coś musisz mieć na tej poczcie nie tak. Nigdy mi gmail nie skasował żadnego maila z załącznikiem po tylu latach korzystania.

Ale faktycznie jeśli myślisz, że Yahoo zagwarantuje Ci lepszą politykę prywatności,
@dzordzyk: nie myślę już o żadnej polityce prywatności. To internet - tutaj nie ma prywatności. Ale gdy sprawdzam na wszystkich możliwych kontach yahoo i google wysyłanie wiadomości oraz dowiaduję się, że do tej pory nie dostałem nic na maile związane z google, co zostało wysłane z poczty yahoo, to jednak coś jest nie w porządku.