Wpis z mikrobloga

Ej zróbcie jakiś plebiscyt, kto jest teraz najbardziej złowieszczym neuropkiem na tym portalu, jak już koroluka z nami nie ma


@TenTypZez: nawet nie zestawiaj OP z tym przeintelektualizowanym tryhardem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(choć przyznam, że później Karoluk w miarę dopracował formę)
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Co do kilku osób mam dość zasadne podejrzenia, że to ich zawód lub - co bardziej prawdopodobne - rypią za darmo w nadziei na wybicie się z młodzieżówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą - jakie "nam", typ mający notatkę "lubi tworzyć chochoły" stawiający się obok gościa, który po kilku latach nieobecności i zerowej przeszłości trollingowej zdecydował się hobbystycznie wpaść na wykop i zaorać do gleby pisiorów
  • Odpowiedz
Zresztą - jakie "nam", typ mający notatkę "lubi tworzyć chochoły" stawiający się obok gościa, który po kilku latach nieobecności i zerowej przeszłości trollingowej zdecydował się hobbystycznie wpaść na wykop i zaorać do gleby pisiorów w trakcie kampanii prezydenckiej, no proszę, chyba zauroczyłeś się troszeczkę w lustrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NoMercyIncluded: Wyjaśnisz o co cho? Bo nie żyję w twoim uniwersum i trochę nie wiem, kto jest
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Do zrozumienia zacytowanego tekstu wystarczy przeczytanie kilku poprzednich wiadomości, znajomość mechaniki portalu oraz wydarzeń z tegoż portalu z okresu ostatniego roku. Resztę dodałem i wystarczy naprawdę przeciętne IQ, żeby ułożyć sobie z tego całość.

A jeśli po prostu przerosło cię zdanie wielokrotnie złożone, to chyba ci nie pomogę ʕʔ
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: A, czyli dzban. To leć, nie spóźnij się na spotkanie mensy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw - mój dobry kolega bardzo podobnie się zaczął wypowiadać przed tym, jak zdiagnozowano u niego schizofrenię. Just saying, że może to nie we mnie jest problem, że piszesz banialuki.
  • Odpowiedz
Aczkolwiek jest też mnóstwo ludzi, którym po prostu zależy, albo po prostu interesują się polityką. Tymczasem komu się udało wybić na tyle, że jego głos faktycznie jest słyszany i komentowany przez samych polityków?


@TenTypZez: Właśnie o tym piszę. Człowiek znikąd, któremu nawet nie zależy, przyszedł i z nudów zaorał cały portal (na poprzednim koncie), którego wpływ na internetową społeczność zdajesz się trochę lekceważyć. Echa tego orania dotarły do głównego nurtu, zwłaszcza
  • Odpowiedz
Właśnie o tym piszę. Człowiek znikąd, któremu nawet nie zależy, przyszedł i z nudów zaorał cały portal (na poprzednim koncie), którego wpływ na internetową społeczność zdajesz się trochę lekceważyć. Echa tego orania dotarły do głównego nurtu, zwłaszcza niebezpośrednio.


@NoMercyIncluded: ale o którym człowieku tu mówisz? Bo dalej nie wiem, kiedy mówisz o koroluku, a kiedy o gromocie xd

Dalej wrzucasz jakiś cytat nie wiadomo skąd, który ma być tajemnicą czego? Przecież
  • Odpowiedz
Bo dalej nie wiem, kiedy mówisz o koroluku, a kiedy o gromocie xd


@TenTypZez: Eh. Ja naprawdę nie piszę szyfrem, przez ramię czyta mi różowa i nie musiałem jej niczego tłumaczyć, trzeba łączyć wątki (,)

Z mojej pierwszej wiadomości:

nawet nie zestawiaj OP z tym przeintelektualizowanym tryhardem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(choć przyznam, że później Karoluk w miarę dopracował formę)


Kim jest OP?
  • Odpowiedz
Właśnie o tym piszę. Człowiek znikąd, któremu nawet nie zależy, przyszedł i z nudów zaorał cały portal (na poprzednim koncie), którego wpływ na internetową społeczność zdajesz się trochę lekceważyć. Echa tego orania dotarły do głównego nurtu, zwłaszcza niebezpośrednio.

Według mnie to jest pewien wyczyn, poza tym - jest to osoba z wysokim rigczem w realnym życiu, a powiedzmy, że to jest duża rzadkość wśród osób aktywnych - zwłaszcza politycznie - w internecie,
  • Odpowiedz