Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 30 lat i piękną, młodą żonę (lvl 28), ale w zeszły weekend poczułem się jak Janusz z mema "mmm cycunie".

W sobotę przyjechały do nas szesnastoletnia siostra różowej z koleżanką z klasy na jakiś tam koncert, który odbywał się w naszym mieście - ze względu na odległość od swojego miejsca zamieszkania, dziewczyny u nas nocowały. Poszły sobie na ten koncert, wróciły jakoś w środku nocy gdy my z żoną spaliśmy - ogólnie w miarę ogarnięte laski, nie nachlały się za mocno, dotarły całe i zdrowe, ale nie o tym jest ten wpis.

Otóż rano zaczęliśmy się krzątać przy śniadaniu, siostra różowej z koleżanką w samych majtkach i koszulkach, bez staników, obydwie bardzo ładne, szczupłe ale i z cycem - takie modelowe #plodnajulka, ale bez zmanierowania i tony tapety na japie.

Ja jebię, takiego bonera to ja nie doświadczyłem dawno. Zacząłem mieć w głowie jakieś fantazje o trójkątach, jak jakiś niewyżyty gimbus XD. Mam nadzieję, że nie wgapiałem się w nie za bardzo i żona nic nie zauważyła, bo to z zewnątrz mogło wyglądać creepy.

Zdaję sobie sprawę, że to w sumie naturalna reakcja faceta w moim wieku (mam dość duże libido), ale sam z siebie kisnę, że tak zareagowałem na widok młodych sarenek xD.

No dobrze, wyspowiadałem się, miłego dzionka i smacznej kawusi życzę.

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61013c34cbea6c000a5b6dd4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 47