Wpis z mikrobloga

Elo mordy i wariaty, kupuje telefon teściowej. Nie pałamy do siebie miłością, więc max 700 cebulionów. Sobie chciała kupić jakiegoś dodżfona z chin za 150 pln, potem #!$%@? ją słychać na whatssupie, zasięg traci i ostatecznie ja się wnerwiam, stąd postanowiłem jej kupić samemu.

Zwracam się więc do was - lepiej używke, czy nowego oneplus norda? Nord 700plnów właśnie i dupy nie urywa, ale jej wystarczy. Wewnętrzny janusz podpowiada, a może mireczki polecą jakąś tańszą używke?
A może ktoś z was chce odsprzedać swój stary telefon w rozsądnej cenie, bo mam horom głowę?
#telefony #oneplus #xiaomi #cebula
Dodaje jeszcze #warszawa, bo jakby ktoś w syrenim grodzie miał coś nie zajechanego od ręki to moge zaraz być, bo sprawa pilna i teściowa teraz mi #!$%@?, że jedzie do komisu, bo nokie za 5 stów znalazła...
  • 9
@pesymistyk: I tak nie będzie prestiżu, bo jestem brzydki, zły i szczery, a w sumie to nawet mi nie zależy. Szczerze kupuje dlatego żeby mój syn ją lepiej w telefonie widział, bo nie chce mi sie jej odwiedzać i słuchać narracji z tvpis :))
A z iphonem musiałbym ją uczyć obsługi, bo dwa tel z rzędu miała androidowe. A iosa sam nie lubie, więc weź i tłumacz jak sam nie wiesz.
@azurro: pepper to nie sklep a serwis z promocjami. Klikasz w przejdź do okazji i masz link do rtv euro. Z kodem masz za 829 jeśli jeszcze aktualne.

Ja bym się w używkę nie pchał. Popsuje się i się będziesz pieprzył z tym, a tak to powiesz masz gwarancje stara to zasuwaj do sklepu i niech naprawiają ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale ew. jak już musisz
@schreder: No, a z drugiej strony co ma sie popsuć jak jest praktycznie nie używany? Leży w domu, stara go nawet do kościoła nie zabiera (jej jedyne wyjście 'na miasto').
Z trzeciej ten co mi przesłałeś ma #!$%@? aparat i #!$%@? wyświetlacz, więc pewnie do video rozmów będzie przekot na kolejne 5 lat?
Dobra, dajesz słowo, że to realme to dobra firma? Jak sie zepsuje i teściowa będzie mówić, że jej