Wpis z mikrobloga

Na aukcję w Bornhams trafi wkrótce jedna z najbardziej kultowych broni amerykańskiego Dzikiego Zachodu. Będzie to broń, którą zabito XIX-wiecznego banitę Billy'ego Kida.

Link do znaleziska - Rewolwer, którym zabito amerykańskiego banitę Billy'ego Kida wystawiony na aukcję!

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski - #historykon)
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i subskrybowania mojego kanału historycznego na YT ➡️Andrzej Włusek - Historia poza horyzont
Jeśli podobają się Tobie się moje filmy i uważasz, że powinienem rozwijać dalej kanał to zostań moim patronem na patronite ➡️ który znajdziesz TUTAJ

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #ciekawostkihistoryczne #zwyczaje #swiat #liganauki #zainteresowania #swiatnauki #wojna #usa #militaria #zbrodnia #mordercy #bronpalna #strzelectwo #western
sropo - Na aukcję w Bornhams trafi wkrótce jedna z najbardziej kultowych broni ameryk...

źródło: comment_1627400284PhOT2cyWC8VG02o8XuI5mi.jpg

Pobierz
  • 45