Wpis z mikrobloga

Najzabawniejsze jest jak to nasi sportowcy stają do zawodów jako potencjalni złoci medaliści, wystsrczy im TYLKO wygrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja to się zastanawiam po co są te wszystkie zakazy startu na olimpiadzie za doping kiedy Rosja i tak wystawiła swoją drużynę tylko, że pod inną nazwą? To tak jakby dali mi zakaz zbliżania się do mojej ex a ja i tak bym to robił tylko, że w innych ciuchach, peruce i zmienionym imieniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Wychodzi na to że ten Związek Pływaków, przez który pływacy nie pojechali do Tokio, odwalił dobrą robotę - pokapać to się mogą w Polsce i ile na biletach się zaoszczędziło ^^
  • Odpowiedz
Powinno być tak że jak sportowiec wraca bez żadnego medalu to sam pokrywa koszty "wycieczki" lub pół na pół z trenerem. Zastanowili by się trzy razy za nim pojadą na olimpiadę. A i na miejscu była by większa motywacja.
  • Odpowiedz
Daj se siania, skończy się na tym, że pan prezes zapomni Cię dopisać na listę startową, albo zrobi literówke i to unieważni zgłoszenie
  • Odpowiedz
Najgorzej, że te patałachy jeżdżą tam za nasze pieniądze. Nie miałbym nic przeciwko gdyby chociaż przegrali z honorem, a nie z kretesem...
  • Odpowiedz
Jezdze trochę na rowerze hobbystycznie, a w Paryżu bylem tylko raz i chętnie bym pojachal na taką wycieczke


o to tak jak nasi, ale bez wujka w odpowiednim zwiazku i zawiadczenia ze glosowales na pis to chyba nie ma szans, a jak sie bedziesz upieral to "zapomna" cie zglosic i sobie do dupy pojedziesz.
  • Odpowiedz